"target="_blank"

Metal Gear Solid 5 The Phantom Pain Torrent İndir

 

Metal Gear Solid 5 The Phantom Pain Torrent İndir

Metal Gear Solid V: Phantom Pain, Kojima Productions tarafından geliştirilen ve Konami tarafından yayınlanan; üçüncü şahıs perspektifinden oynanan aksiyon-macera ve gizlilik türünde bir video oyunudur. 1 Eylül 2015’te Microsoft Windows, PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox 360 ve Xbox One için dünya çapında piyasaya sürüldü. Bir önceki yıl yayınlanan tek başına bir ön oyun (prolog) olan Metal Gear Solid V: Ground Zeroes’in ardından Hideo Kojima tarafından yönetilen, yazılan ve tasarlanan serideki dokuzuncu oyundur. Kojima’nın Konami’deki son çalışmasıdır. Keyifli oyunlar!

1984’te, Ground Zeroes olaylarından dokuz yıl sonra ve orijinal Metal Gear olaylarından on bir yıl önce geçmektedir. Phantom Pain, piyasaya sürüldüğünde eleştirmenlerce beğenildi; oyun, yaklaşmakta olan hedeflerde yüksek derecede oyuncu özgürlüğüne izin veren çeşitli mekanik ve birbirine bağlı sistemlere sahip olduğu için övgüler aldı. Hikayenin duygusal gücü ve olgun temalar keşif için kabul ederken; odak yoksunluğu, bitmeden çıkmış olması nedeni ile eleştiriler aldı. Buna rağmen, Phantom Pain çeşitli yayınlardan mükemmel inceleme puanları aldı ve bazı eleştirmenler tarafından tüm zamanların en iyi gizlilik oyunlarından biri olarak tanımlandı. Metal Gear Solid V: the Definitive Experience adlı Phantom Pain ve Ground Zeroes’u bir araya getiren sürüm, Ekim 2016’da piyasaya sürüldü. Herkese iyi eğlenceler dileriz…

Tavsiye Oyun: Deus Ex Mankind Divided


Görüntüler
Asgari Sistem Gereksinimleri
  İşletim Sistemi:Windows 7×64, Windows 8×64, Windows 10×64 64 BİT
  İşlemci:Intel Core i5-4460 (3.40 GHz)
  Bellek:4 GB RAM
  Ekran Kartı:NVIDIA GeForce GTX 650 (2GB)
  Sabit Disk:28 GB kullanılabilir alan
Fragman

 Çıkış Tarihi: 1 Eylül 2015
 Tür: Aksiyon
 Platform: PC
 Sürüm: CPY
 Boyut: 28.63 GB
 İndirme Seçenekleri: Torrent

Yazar Hakkında

unknown

Sitenin kurucusu ve tek içerik ekleyicisi. Oyun macerasına 2005 yılında, Atari ile başladı. 2006-2007 yıllarında bilgisayar ile tanıştı ve müptelası oldu, hâlâ usanmadan bilgisayar ile yaşamaktadır.

Full Torrent Oyun İndir