"target="_blank"

Metro 2033 Torrent İndir

 

Metro 2033 Torrent İndir

Metro 2033, Kıyamet sonrası moskovanın paramparça olmuş metrosunda geçen Metro 2033 birinci kişi gözünden oynanan aksiyon,atmosferik korku,bilim kurgu ve fps oyunudur.Tüm insanlık yer altında yaşıyor ve tüm bu insanların kaderi tamamen sizin elinizde. Metro 2033’de insanlığın devamı için canavarlar ile mücadele et ve yen unutma yenilirsen tüm insanlık kaybedecek ve yaşadığımız bu dünya canavarların eline geçecek. Keyifli oyunlar dileriz… Sitemizden, serinin bir diğer oyunu olan Metro Last Light‘ı bulabilirsiniz. 

Metro 2033, 4a Games tarafından geliştirilen ve THQ tarafından yayınlanan; birinci şahıs perspektifiden oynanan aksiyon-macera ve gerilim türünde bir video oyunudur. Xbox 360 ve Microsoft Windows için 2010 yılında piyasaya sürüldü. Hikaye Rus yazar Dmitry Glukhovsky’nin aynı adı taşıyan romanına dayanıyor ve hayatta kalanların yeraltı metro tünellerinde yaşamak zorunda kaldığı bir nükleer savaşın ardından Moskova’nın kalıntılarında yer alıyor. Oyuncular, Artyom isimli bir adam ile yer altında yer alan sığınağı canavalardan kurtarmaya ve korumaya çalışırlar. Serinin yeni çıkmış oyunu olan Metro Exodus Torrent olarak sitemizde bulabilir ve indirebilirsiniz. Sitemizden memnun kaldıysanız tekrardan bekleriz!

Metro 2033 birinci şahıs bakış açısıyla oynanır. Oyuncular çeşitli ateşli silahlarla öldürülebilen insan ve mutant düşmanlarla karşılaşırlar; alternatif olarak, oyuncular düşmanlardan gizlice sıyrılmak ve onları gizli bir biçimde öldürerek ilerleyebilirler. Mühimmat ve diğer gerekli öğeler için ya ölü düşmanların cesetlerinden yağmalanmalı ya da satıcılardan satın alınmalıdır. Metro tünellerinin bazı alanları, dünya yüzeyine ek olarak, radyasyon ile kaplıdır ve oyuncu bu alanları keşfetmek için bir gaz maskesi takmalıdır. Gaz maskesi savaştayken takılırsa, hasar görebilir ve oyuncu ölmeden önce hızlı bir şekilde bir yedek bulmalıdır. Keyifli oyunlar…

Tavsiye Oyun: Far Cry 4


Görüntüler
Asgari Sistem Gereksinimleri
  İşletim Sistemi:Windows XP, Vista, / 7
  İşlemci:Dual core CPU
  Bellek:1GB RAM
  Ekran Kartı:DirectX 9, Shader Model 3 GeForce 8800, GeForce GT220
  Sabit Disk:Bilgi yok
Fragman

 Çıkış Tarihi: 16 Mart 2010
 Tür: FPS
 Platform: PC
 Sürüm: Razor1911
 Boyut: 6.46 GB
 İndirme Seçenekleri: Torrent

Yazar Hakkında

unknown

Sitenin kurucusu ve tek içerik ekleyicisi. Oyun macerasına 2005 yılında, Atari ile başladı. 2006-2007 yıllarında bilgisayar ile tanıştı ve müptelası oldu, hâlâ usanmadan bilgisayar ile yaşamaktadır.

Full Torrent Oyun İndir