"target="_blank"

Metro Exodus

 


Metro Exodus, 4A Games adlı şirket tarafından geliştirilip, Deep Silver tarafından yayınlanmıştır. Birinci şahıs perspektifinden oynanan, Rusya’da geçen açık dünya, aksiyon, macera, fps ve bilim kurgu oyunudur. Metro serisinin şu anlık en güncel ve üçüncü oyunudur. Serinin diğer oyunlarına göre Metro Exodus daha çok yer üstünde geçecek, eskisi gibi karanlık bir atmosfer bizi beklemiyor. 4A Engine adlı oyun motoru ile geliştirilmiştir. Oyun eleştirmenler tarafından genellikle olumlu yorumlar almıştır. 15 Şubat 2019 tarihinde Microsoft Windows, PlayStation 4 ve Xbox One için çıkışını gerçekleştirmiştir.

Metro Exodus Torrent indir

Moskova’nın kıyamet sonrası dünyasına adım at. Hayatta kalmaya dayalı, atmosferik bir hikaye anlatımına kendini kaptır. Rusya’da başlayacak ve kıta boyunca devam edecek büyük bir maceraya atıl. Oyunun kendine özgün mekaniklerini öğren. Maskeni tak. Mermini doldur ve çeşitli düşmanlara karşı ( asker, canavar) savaşını ver! Dmitry Glukhovsky adlı Rus yazarın romanlarından uyarlanan Metro serisinin en son oyunu! Artyom’un yarım kalan hikayesine bu oyun ile devam et. Oyun güçlü bir sistem istemektedir, en yüksek grafik ayarlarında oynamak istiyorsanız güçlü bir bilgisayarınızın olduğundan emin olunuz! Bu serinin diğer iki oyunu olan Metro 2033 ve Metro Last Light‘da sitemizde bulunmaktadır. Bu oyunu beğendiyseniz, onlar da ilginizi kesinlikle çekecektir!

Gündüz ve Gece döngüleri sana dinamik ve atmosferik bir dünya sunacak. Kıyamet sonrası vahşileşmiş olan Moskova doğasını Artyom ile keşfet. Karanlıkta yanan bir mumun sonları gelirken, korku ve heyecan doruklarda olacak! Silahını özelleştirmek için etrafı dikkatlice ara. Cephane lazım olacak ve bulduğun eşyalar ile silahını özelleştir. Metro Exodus‘ta serinin diğer oyunlarında olduğu gibi yine bu oyunda da vereceğin kararlar dostlarının kaderlerini belirleyecek. Dostlarının hepsi bu korkunç ve bir o kadar heyecanlı macera da hayatta kalamayacak. Artyom’un nihai kaderi, oyuncunun yolculuk sırasında yaptığı seçimlere bağlı. Dostların ile zor seçimler yapacaksın, fakat bazı seçimlerinin alternatifi yok. Hayatta kalmak için savaşacak ve malzeme bulacaksın. Herkese iyi eğlenceler diliyoruz…

Tavsiye Oyun: Battlefield 1


Görüntüler

Asgari Sistem Gereksinimleri
 İşletim SistemiWindows 7/8/10 64 Bit
 İşlemci Intel Core i5-4440
 Bellek8 GB RAM
 Ekran KartıGeForce GTX 670 / GeForce GTX 1050 / AMD Radeon HD 7870
 Sabit Disk59 GB kullanılabilir alan

Fragman


 Çıkış Tarihi: 15 Şubat 2019
 Tür: FPS
 Platform: PC
 Sürüm: CPY
 Boyut: 50 GB
 İndirme Seçenekleri: Torrent

Yazar Hakkında

unknown

Sitenin kurucusu ve tek içerik ekleyicisi. Oyun macerasına 2005 yılında, Atari ile başladı. 2006-2007 yıllarında bilgisayar ile tanıştı ve müptelası oldu, hâlâ usanmadan bilgisayar ile yaşamaktadır.

Full Torrent Oyun İndir