"target="_blank"

Metro Last Light Torrent İndir

 

Metro Last Light Torrent İndir


Metro Last Light, 2034 yılındayız. Kıyamet sonrası bir dünyada Rusya’nın başkenti olan Moskova’da geçiyor. Moskova’nın metro tünellerinde kalan son insanlar, canavarlar tarafından kuşatma altına alındı. Dışarıdan ve içeriden büyük bir tehlike var. İnsanlar, soylarının devamı ve hayatta kalabilmek için mutasyona uğramış canlılara karşı çetin ve zorlayıcı bir savaş vermek zorundadır. Hastalıklar, soğuk, radyasyon, ürkütücü canavarlar… Mutantlar, ıssız yüzeyin altındaki mezarlardan gözetler ve zehirlenmiş gerçek dünya atmosferinde avlar! Bunun için dikkatli olmalısınız. Oyun hem yüzey altında hem de normal kara parçasında geçmektedir. Oyuncunun radyasyondan ölmemek için kullanması gereken bir maskesi vardır ve bu maskenin belirli aralıklar ile yenilenmesi gerekir. Cephane kısıtlıdır ve oyuncu buna göre hareket etmeli, cephanesini dikkatli kullanmalı ve etrafı güzel gözetleyip yeni cephaneleri envanterine koymalıdır. Keyfini çıkartın!

Metro Last Light, Birinci şahıs perspektifinden oynanan aksiyon, korku-gerilim türünde bir video oyunudur. 4A Games şirketi tarafından geliştirilip, Deep Silver şirketi tarafından yayınlanmıştır. 4A Engine oyun motoru ile geliştirildi. İlk olarak Mayıs 2013’de piyasaya sürüldü ve ardından 28 Ağustos 2014 tarihinde ana oyununun Redux sürümü piyasaya sürüldü. Sitemizde sizlere bu sürümü sunuyoruz. Ana oyunun grafik açısından geliştirilmiş halidir. 16 Mart 2010 tarihinde çıkış yapmış olan Metro 2033 oyunundan sonra piyasaya sürüldü ve Metro serisinin ikinci oyunu oldu. 2019 yılında serinin devamı olan Metro Exodus çıkış yaptı ve oyuncuların beğenisini topladı. İki ana özgün oyun tarzı bulunmaktadır. “Spartan ve Survival” Bu iki oyun stili birbirinden farklıdır. Surivaval oyun tarzı korku-gerilimi daha iyi yaşatırken, Spartan oyun stili savaşları seven oyuncular içindir. Tarzınıza göre oynayın… Herkese keyifli oyunlar diler, sitemize bir daha bekleriz!

Tavsiye Oyun: Fallout 4 Torrent


Görüntüler

Asgari Sistem Gereksinimleri
 İşletim SistemiWindows Vista, 7 ya da 8 64 BIT
 İşlemciDual Core CPU 2.2 GHZ
 Bellek2 GB RAM
 Ekran KartıGeForce 8800 GT 512 MB, GeForce GTS 250
 Sabit Disk10 GB kullanılabilir alan

Fragman


 Çıkış Tarihi: 28 Ağustos 2014
 Tür: FPS
 Platform: PC
 Sürüm: FLT 
 Boyut: 9.42 GB
 İndirme Seçenekleri: Torrent

Yazar Hakkında

unknown

Sitenin kurucusu ve tek içerik ekleyicisi. Oyun macerasına 2005 yılında, Atari ile başladı. 2006-2007 yıllarında bilgisayar ile tanıştı ve müptelası oldu, hâlâ usanmadan bilgisayar ile yaşamaktadır.

Full Torrent Oyun İndir