"target="_blank"

Mist Survival Torrent İndir

 

Mist Survival


Mist Survival Torrent İndir

Mist Survival, Rati Wattanakornprasit adlı bağımsız bir firma tarafından geliştirilip, yayınlanmıştır. Birinci şahıs perspektifinden oynanan gerilim, hayatta kalma, aksiyon, macera ve “craft” oyunudur. Gizlilik içermektedir, ok yahut bıçak ile gizlice ilerleyebilirsiniz. Zombiler ile dolu açık bir dünyada geçmektedir. Şu anda erken erişim aşamasındadır ve oyun içerisinde bulunan hataları, bugları düzeltmektedirler. Ayrıca oyuna yeni içerikler de eklemektedirler. Güncel sürümleri sizlere en hızlı şekilde sunmaya çalışacağız.

Mist Survival, Üç yıl önce gizemli bir olayın ardından dünyayı zombi virüsü ele geçirdi. Sen bu olaydan sağ kalan insanlardan birisisin. Hayatta kaldığın bu “kıyamet sonrası” dünyada senden başka zombiler, ayılar ve haydutlar var. Yemek, sığınak ve su bul. Sisli havalarda dışarıdan uzak dur çünkü zombiler en çok sisli havada varlar. Gece vaktinde dışarı çıkmaktan sakının. Ayrıca zombiler güneş ışığına çıkamıyorlar, evlerin içlerinde olabilirler fakat güneş ışığına çıkamazlar, bunu unutmayın! 15 Ağustos 2018 tarihinde bilgisayar için çıkışını gerçekleştirmiştir. İyi eğlenceler dileriz…


Görüntüler

Asgari Sistem Gereksinimleri
 İşletim Sistemi64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir Windows 7 / 10
 İşlemciIntel Core i5
 Bellek4 GB RAM
 Ekran KartıNVIDIA® GeForce® GTX 560
 Sabit Disk11 GB kullanılabilir alan

Fragman


 Çıkış Tarihi: 15 Ağustos 2018
 Tür: Hayatta Kalma
 Platform: PC
 Sürüm: Ali213
 Boyut: 4 GB
 İndirme Seçenekleri: Torrent

Yazar Hakkında

unknown

Sitenin kurucusu ve tek içerik ekleyicisi. Oyun macerasına 2005 yılında, Atari ile başladı. 2006-2007 yıllarında bilgisayar ile tanıştı ve müptelası oldu, hâlâ usanmadan bilgisayar ile yaşamaktadır.

Full Torrent Oyun İndir