"target="_blank"

MORDHAU Torrent İndir

 


MORDHAU, Orta çağ döneminde geçen bir çok oyunculu moda odaklanmış aksiyon-hack and slash türünde video oyunudur. Oyun, oyuncunun yeteneklerine odaklanmıştır ve çeşitli özelleştirmeler sunar. Bu oyun gerçek tarihten esinlenerek özgün bir dövüş-savaş (combat) sistemi oluşturmuştur. “hand-to-hand” dövüş sistemi vardır. Oyun, oyuncuya bire bir savaşlarda vuracak gibi yapma (aldatmaca), silahı yönlendirme ve silah ile alternatif vuruşlar yapma imkanı sağlar. Ve ayrıca kuşatma silahları, menzilli silahlar ve at üstünde savaş imkanı da sunmaktadır. Bu nedenle sığ bir oyun sunmaktan çok, çeşitli muharebeler sunmaktadır. Yalnızca tek oyunculu mod oynanabilmektedir. Korsan olduğundan dolayı çok oyunculu modu oynayamazsınız. Keyfini çıkarın ve sitemize daha sonra tekrardan uğrayın!

MORDHAU, Slovenya kökenli Triternion adlı bağımsız bir firma tarafından geliştirilip, yayınlandı. Oyun, kickstarter adlı bağış toplama sitesinden 300.000 dolar toplayarak kendini büyük ölçüde bu şekilde finanse etmiştir. 29 Nisan 2019 tarihinde bilgisayar için piyasaya sürüldü. Steam adlı platformda piyasaya sürüldükten sonra ilk günlerde yaklaşık 2.000’e yakın inceleme aldı. Bu incelemelerin %75’i olumlu yöndeydi. İlerleyen zamanlarda bu oran değişiklik gösterebilir ancak şu anlık oyuncuların beğenisini kazanmış bir oyun diyebiliriz. Oyunun geliştirme aşamasının ilk başlarında Marko Grgurovič adlı Sloven oyunu tek başına geliştiriyordu, ardından birkaç kişi ile geliştirme aşamasına devam etti. Kickstarter kampanyasından sonra on üç kişilik bir ekip oluşturdular ve adını da Triternion koydular. Bu oyun, Chivalry: Medieval Warfare adlı oyuna oldukça benzemektedir. Bunun yanında sadece bir kopya değil, aynı zamanda bir geliştirmedir. Herkese keyifli oyunlar dileriz…

Tavsiye Oyun: Kingdom Come Deliverance


Görüntüler

Asgari Sistem Gereksinimleri
 İşletim SistemiWindows 7 64 Bit, Windows 8 64 Bit, Windows 10 64 Bit
 İşlemciIntel Core i5 – 4670
 Bellek8 GB RAM
 Ekran KartıNVIDIA GTX 680
 Sabit Disk20 GB kullanılabilir alan

Fragman


 Çıkış Tarihi: 29 Nisan 2019
 Tür: Aksiyon
 Platform: PC
 Sürüm: GoldBerg
 Boyut: 12.5 GB
 İndirme Seçenekleri: Torrent

Yazar Hakkında

unknown

Sitenin kurucusu ve tek içerik ekleyicisi. Oyun macerasına 2005 yılında, Atari ile başladı. 2006-2007 yıllarında bilgisayar ile tanıştı ve müptelası oldu, hâlâ usanmadan bilgisayar ile yaşamaktadır.

Full Torrent Oyun İndir