"target="_blank"

Mount & Blade 2: Bannerlord

 


Mount & Blade 2: Bannerlord, Ankara, Türkiye’den bir oyun geliştirme şirketi olan TaleWorlds Entertainment tarafından geliştirilip, yayımlandı. Açık, hayali bir dünyada geçen Mount Blade 2 Bannerlord üçüncü kişi gözünden oynanan bir aksiyon, macera, strateji ve rol yapma oyunudur. Bannerlord, Mount Blade Warband‘in başarılarının ardından ilk olarak 2012 yılında duyuruldu. 2012 yılından itibaren geliştirilen oyun, Steam mağazasına 2016 yılında eklendi. 30 Mart 2020 tarihinde ise Erken erişimde (Early Access) olarak bilgisayar ve diğer platformlar için erişime açıldı. Mount Blade Warband’in devam oyunudur. Warband dünyasının 210 yıl öncesini anlatmak ile beraber Göç Döneminden ilham almıştır. Mount Blade hayranları tarafından uzun süredir beklenen oyun nihayet piyasaya sürüldü! 

Mount & Blade 2: Bannerlord Torrent indir

Mount & Blade 2: Bannerlord, Oyun İngilizce, Türkçe ve Çince dillerine sahiptir. 30 Mart 2020 yılında Steam’den yayımlandıktan sonra büyük başarılar elde ederek 200.000’den fazla oyuncuya kendisini oynattırdı. Oyuncular tarafından oyunun belli tarafları eksik bulundu ve bundan dolayı oyun eleştirildi. Erken erişmide olan oyun, oyuncuların eleştirileri ile beraber geliştirilmeye devam etmektedir. Tek oyunculu (Single Player) ve Çok oyunculu (Multi player) oyun modlarına sahiptir.

Sitemizden indirdiğiniz Bannerlord oyununun sürümü yalnızca tek oyunculu oyun moduna izin vermektedir. Orijinal oyunu satın alarak çok oyunculu modu oynayabilirsiniz. Partinizin lideri olun ve diğer lordlara karşı savaşın. İster kendi krallığını kurun, ister var olan bir devletin lordu olarak oynayın! Kalelere, köyleye ve şehirlere sahip olun, fethedin ve ününüze ün katın! Güçlü bir ordu kurun ve düşmanlarınızı avlayın! Eski dünyanın külleri ardından güçlü ordunuz ile yeni bir dünya inşa edin. Strateji elementleri barındırır. Savaş alanında özgün savaş taktiklerinizi uygulayabilir ve düşmanlarınızı bu sayede kolaylıkla yenebilirsiniz! Piyade, süvari ve okçu olmak üzere üç ana sınıf bulunmaktadır. Oyunda evlenebilir, çocuk yapabilir ve esir aldığınız lordları idam edebilirsiniz!


Görüntüler

Asgari Sistem Gereksinimleri
 İşletim SistemiWindows 7 (Sadece 64 bit)
 İşlemciIntel® Core™ i3-8100 / AMD Ryzen™ 3 1200
 Bellek6 GB RAM
 Ekran KartıIntel® UHD Graphics 630 / NVIDIA® GeForce® GTX 660 2GB / AMD
 Sabit Disk60 GB kullanılabilir alan

Fragman


 Çıkış Tarihi: 30 Mayıs 2020
 Tür: Rol Yapma
 Platform: Bilgisayar
 Sürüm: Ana sürüm: 1.6
 Boyut: 38 GB
 İndirme Seçenekleri: Torrent

Yazar Hakkında

unknown

Sitenin kurucusu ve tek içerik ekleyicisi. Oyun macerasına 2005 yılında, Atari ile başladı. 2006-2007 yıllarında bilgisayar ile tanıştı ve müptelası oldu, hâlâ usanmadan bilgisayar ile yaşamaktadır.

Full Torrent Oyun İndir