"target="_blank"

Mutant Year Zero Road to Eden

 


Mutant Year Zero Road to Eden, The Bearded Ladies tarafından geliştirilip, Funcom tarafından yayımlandı. Sıra tabanlı dövüş sistemine sahiptir. Rol yapma ve strateji türlerinde yer alan bir video oyunudur. Macera içermektedir. 4 Aralık 2018 tarihinde Nintendo Switch, Microsoft Windows, Xbox One ve PlayStation 4 platformları için piyasaya sürüldü. Oyuncuların beğendiği türden bir oyun oldu. Tadını çıkartın! Eğer sıra tabanlı oyunlardan hoşlanıyorsanız, bir göz atmanızı tavsiye ederiz. Bu tarzdaki oyunları seven oyuncuların beğenisini kazanmış bir oyundur. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynayabilmek için 64 bit işletim sistemi zorunludur.

Mutant Year Zero Road to Eden Torrent indir

Mutant Year Zero Road to Eden, XCOM tarzında bir oyundur. Taktiksel bir oyunu sıra tabanlı bir dövüş sistemi ile birleştirmiştir. Hikaye, keşif, gizlilik ve strateji oyun içerisinde bulunmaktadır. Bu nedenle kapsamlı ve çeşitli bir oyun deneyimi sunar. Sığ değildir ve oyuncuyu sıkmaz. Mutantlardan oluşan bir grubu yönetin ve insan sonrası bir gezegende gezintiye çıkın. HITMAN oyununun geliştirme lideri ve Payday oyununun tasarımcısı, bu oyunun geliştirme ekibinde yer almaktaydı. Herkese keyifli oyunlar dileriz…


Görüntüler

Asgari Sistem Gereksinimleri
 İşletim SistemiWindows 7 64 Bit/ Windows 8 64 Bit/ Windows 10 64 Bit
 İşlemciIntel Core i5-760 / AMD Phenom II X4 965
 Bellek6 GB RAM
 Ekran KartıNVidia GTX 580 / AMD Radeon HD 7870
 Sabit Disk8 GB kullanılabilir alan

Fragman


 Çıkış Tarihi: 4 Aralık 2018
 Tür: Strateji
 Platform: Bilgisayar
 Sürüm: GOG
 Boyut: 6.8 GB
 İndirme Seçenekleri: Torrent

“en güncel sürümdür. ek paketleri kapsamaktadır. iyi eğlenceler.”

Yazar Hakkında

unknown

Sitenin kurucusu ve tek içerik ekleyicisi. Oyun macerasına 2005 yılında, Atari ile başladı. 2006-2007 yıllarında bilgisayar ile tanıştı ve müptelası oldu, hâlâ usanmadan bilgisayar ile yaşamaktadır.

Full Torrent Oyun İndir