"target="_blank"

My Summer Car Torrent İndir

 


My Summer Car Torrent İndir

My Summer Car,  Amistech Games adlı bağımsız bir yapımcı firma tarafından geliştirilip, yayınlanmıştır. Birinci şahıs perspektifinden oynanan, düşük boyutlu bir araba tamir etme simülasyonudur. 24 Ekim 2016 tarihinde bilgisayar için çıkışını erken erişimde olarak gerçekleştirmiştir. Oyun halen erken erişimdedir ve geliştirilmeye devam etmektedir. Oyunun sitemizdeki sürümü en güncel sürümdür. Keyifli oyunlar!

My Summer Car, 1995 yazında kırsal Finlandiya’da yer alıyor ve 19 yaşındaki oyuncu karakteri, ebeveynleri Teneriffa’da tatil yaparken kendilerine ev sahipliği yapıyor. Oyuncu, garajın etrafında bulunan çeşitli araba parçalarını kullanarak ve yeni parçalar satın alarak babalarının harap Satsuma Amp’ini (Datsun 100A’DAN sonra modellenmiş) monte etmeli, restore etmeli ve yükseltmelidir. Parçalar için gerekli olan parayı kazanmak için, oyuncu traktör ile odun teslim alarak teslim etmeli ve bu sayede para kazanmalıdır. Çeşitli kırsal işleri yapmak gerekebilir. Satsuma’yı araç muayene bürosuna geçirdikten ve uygun satış sonrası parçaları kurduktan sonra, oyuncunun arabası, bir kupa ve para ödülü kazanma şansı için haftalık bir amatör toplanma etkinliğine girmeye uygun olacak. Herkese iyi eğlenceler diliyoruz…


Görüntüler
Asgari Sistem Gereksinimleri
  İşletim Sistemi:Windows 7, Windows 8, Windows 10 64 BİT
  İşlemci:+3 GHZ dual core
  Bellek:4 GB RAM
  Ekran Kartı:Nvidia GTX 650 TI veya AMD
  Sabit Disk:1 GB kullanılabilir alan
Fragman

 Çıkış Tarihi: 24 Ekim 2014
 Tür: Simülasyon
 Platform: PC
 Sürüm: v12.11.2018
 Boyut: 303 MB
 İndirme Seçenekleri: Torrent

Yazar Hakkında

unknown

Sitenin kurucusu ve tek içerik ekleyicisi. Oyun macerasına 2005 yılında, Atari ile başladı. 2006-2007 yıllarında bilgisayar ile tanıştı ve müptelası oldu, hâlâ usanmadan bilgisayar ile yaşamaktadır.

Full Torrent Oyun İndir