"target="_blank"

Need for Speed Most Wanted Torrent İndir

 


Need for Speed Most Wanted, EA Canada tarafından geliştirilip, Electronic Arts şirketi tarafından piyasaya sürülen bir video oyunudur. Açık dünyaya sahip bir yarış oyunudur. 2005 yılında çıkış yapmıştır ve sizlere bu sürümü sunuyoruz. NFS serisinde var olan ve bu oyun ile aynı adı taşıyan bir oyun, 2012 yılında çıkış yapmıştır. Need for Speed serisindeki dokuzuncu oyundur. Need for Speed: Underground oyunundaki özelleştirmelerin bir kısmını oyuna dahil etmiştir. Sokak temasına odaklanmış bir yarış oyunudur. Need for Speed: Carbon bu oyunun başarısı sayesinde geliştirilmeye başlanmıştır ve Most Wanted’e devam oyunu olmuştur. Ayrıca sizlere Black Edition sürümünü sunduk. Bu daha kapsamlı bir sürümdür ve sizlere daha iyi bir oyun deneyimi sunar. Sizlerden serial istenince, aşağıda, indirme bağlantısı bölümünüde paylaştığımız kodu girmeyi unutmayın. Tadını çıkartın!

Need for Speed Most Wanted, Nintendo DS, Microsoft Windows, PlayStation 2, Xbox, GameCube, Game Boy Advance ve Xbox 360 platformları için piyasaya sürülmüştür. Hemen hemen çoğu platformda çıkış yaptı ve oyuncular tarafından çok sevildi. Günümüzde dahi hala oynayanı vardır. Çıktığı senelerin en iyi yarış oyunlarından birisiydi. Buna kanıt olarak bu oyun dünya çapında 16 milyon kopya satarak serinin en çok satan oyunlarından birisi oldu. Eleştirmenlerden ve oyunculardan genellikle çok olumlu yorumlar aldı ve ticari bir başarı oldu. Serinin en güncel oyunu olan Need for Speed Payback sitemizde bulunmaktadır. Eğer sisteminiz yeterliyse, bakmanızı tavsiye ederiz. Herkese iyi eğlenceler dileriz…

Tavsiye Oyun: FlatOut 4


Görüntüler

Asgari Sistem Gereksinimleri
 İşletim SistemiWin XP
 İşlemci1.4 Ghz
 Bellek256 MB RAM
 Ekran Kartı32 MB VRAM
 Sabit Disk3 GB kullanılabilir alan

Fragman


 Çıkış Tarihi: 11 Kasım 2005
 Tür: Yarış
 Platform: PC
 Sürüm: Reloaded
 Boyut: 2.50 GB
 İndirme Seçenekleri: Torrent

“oyun sizlerden key isteyecek, sizlere sunalım: THQ8-YUR4-8QQT-R8QC-VRLD”

Yazar Hakkında

unknown

Sitenin kurucusu ve tek içerik ekleyicisi. Oyun macerasına 2005 yılında, Atari ile başladı. 2006-2007 yıllarında bilgisayar ile tanıştı ve müptelası oldu, hâlâ usanmadan bilgisayar ile yaşamaktadır.

Full Torrent Oyun İndir