"target="_blank"

Need for Speed Payback Torrent İndir

 

Need for Speed Payback Torrent İndir

Need for Speed Payback‘de yarışları kazanın,hız yapın, polisleri atlatın, görevleri yapıp, para kazanın ve aksiyon yaşayın.
 Çıkış Tarihi: 7 Kasım 2017
 Tür: Yarış
 Platform: PC
 Sürüm: Cpy / Repack
 Boyut: 27 / 15 GB
 İndirme Seçenekleri: Torrent
Görüntüler 
NFS Payback NFS Payback NFS Payback NFS Payback
Hakkında  

Need for Speed Payback, Ghost Games tarafından geliştirilip, Electronic Arts şirketi tarafından dağıtılmıştır. Need for Speed Payback, onlarca farklı bakış açısndan oynanabilen ve yarış oyunları alanında dünyada bir marka olan, ve aynı zamanda NFS serisinin şu anlık en güncel ve en gelişmiş oyunudur. NFS serisi 1995 yılından beri sürekli güncelleniyor ve yarış oyunlarını seven oyuncuların kalbine taht kuruyor; aynı zamanda dünyada en çok satan ve en popüler olan yarış oyunu serisidir. 7 Kasım 2017 tarihinde çıkışını gerçekleştirmiştir. Fortune vadisinin yer altı dünyasına, siz ve ekibiniz ihanete uğradılar ve kendilerine ihanet edenlerden intikam almak için birleştiler. Torrent Oyun İndir sitemiz bu oyunu sizlere en kaliteli şekilde sunmuştur. Siteyi beğendiyseniz tekrardan bekleriz!

Need for Speed Payback Torrent İndir en kaliteli bir şekilde bizim sitemizden indirilir! İyi eğlenceler dileriz… 

Need for Speed Payback, Sizin ekibiniz şehrin kumarhanelerini, suçluları ve polisleri kızdırıp, The House olarak bilinen yeri aldılar. Daha önce hiç olmadığı kadar derin performans ve görsel özelleştirme ile benzersiz sürüşler yapın. Epik ve mücadele dolu polis mücadelerinde limitleri zorlayın. Çılgınca soygun görevleri, adrenalin, tehlike ve macera dolu yarışlarla birlikte Need for Speed Payback sizlere arzuladığınız aksiyonu ve adrenalini kesinlikle sunacak! Yapılmasının bir delilik belirtisi olduğu yarışları rakiplerinizi ardınızda bırakarak kazanın; ve kazandığınız bu yarışlardan paralar kazanın. Kazandığınız paralar ile yeni arabalar alın veya var olan arabanızın motorunu, kaputunu yahut dış görünüşünü özelleştirin. Polisler ile mücadele edin ve onlardan kaçın. Ayrıca oyunu çalıştırabilmek için EN AZ Windows 7 64 BİT sürümüne sahip olmanız gerekmektedir; daha düşük windows sürümleri veya 32 BİT bu oyunu maalesef açamaz. Dikkat ediniz.

Need for Speed Payback Torrent, NFS serisinin yirmi üçüncü oyunudur! Normal sürümünün ardından, Deluxe edition sürümü yayınlanmıştır ve bu sürümle birlikte daha çok içerik oyunculara ulaştırılmıştır. Bilgisayar, PlayStation 4, Xbox One platformlarına çıkış yapmıştır. Sitemzdeki sürümü PC’dir! Tek oyunculu kariyer modu eski bir sokak yarışçısı olan Tyler Morgan’ı ve intikamının peşinden gidişini anlatıyor. Oyuncular, tek oyuncu kampanyasında üç karakterin rolünü üstlenirler; 

  • Tyler “Ty” Morgan – Hevesli bir sokak yarışçısı.
  • Sean “Mac” McAlister – Son derece şık bir serseri ve off-road alanında bilgin.
  • Jessica “Jess” Miller – Kiralık profesyonel sürücü ve yaruşçı.

Bu karakterlerin her birinin The House’i indirmek için kendilerine ait görevleri var.

 

Tavsiye Oyun: State of Decay 2 Torrent   

(* Need for Speed Payback Torrent İndir için aşağıdaki sisteme sahip olduğunuzdan emin olun, aksi taktirde bilgisayarınız bu oyunu açmaz! )

Asgari Sistem Gereksinimleri
 İşletim Sistemi: Windows 7/8/10 64 BİT
  İşlemci: Intel i3 6300 @ 3.8GHz or AMD FX 8150 @ 3.6GHz ve daha fazlası
  Bellek: 6GB ve daha fazlası
  Ekran Kartı: GTX 750 Ti ve daha iyileri
  Sabit Disk: 30GB kullanılabilir alan gerekiyor
Fragman

Need for Speed Payback Torrent İndir

(Repack sürümü, oyundaki gereksiz dosyaları kaldırıp, dosya boyutunu küçültür. Kaldırılan dosyalara örnek olarak: İngilizce haricindeki dil dosyaları, gereksiz ayarlar veya bazen oyun içindeki videolar. Eğer hızlı bir internetiniz yoksa REPACK sürümünü tavsiye ederiz. Keyifli oyunlar, sitemize tekrardan bekleriz!)

Yazar Hakkında

unknown

Sitenin kurucusu ve tek içerik ekleyicisi. Oyun macerasına 2005 yılında, Atari ile başladı. 2006-2007 yıllarında bilgisayar ile tanıştı ve müptelası oldu, hâlâ usanmadan bilgisayar ile yaşamaktadır.

Full Torrent Oyun İndir