"target="_blank"

Need for Speed: Shift Torrent İndir

 


Need for Speed: Shift Torrent İndir

Need for Speed: Shift (zaman zaman Need for Speed: SHIFT olarak da stilize edildi), Need for speed serisinin on üçüncü oyunudur. Electronic Arts tarafından yayınlandı. Aralık 2008’de Need for Speed: Nitro ve Need for Speed: World’ü de içeren üçlü oyun duyurusunun bir parçası olarak ilan edildi. Shift, Slightly Mad Studios tarafından EA Bright Light ile birlikte geliştirilmiştir ve Electronic Arts tarafından yayınlanmıştır.

Electronic Arts tarafından benimsenen dizinin yeni seri modelinde, Shift, serideki önceki oyunların arcade yarış türünün aksine simülasyon / arcade kategorisine odaklanarak yerini aldı. Need for Speed: Shift’i 2011 yılında çıkan Shift 2: Unleashed takip etti. Rakiplerinizi düzgün bir sürüş ile geçin ve daha iyi arabaların kilidini açın. Hem arcade bir yarış deneyimi sunuyor, hem de aynı zamanda sürüş simülasyonunu sunuyor. Keyifli oyunlar dileriz…

Birden fazla kamera açısından oynanan yarış oyunudur. Gerçekçi sürücünün deneyimini, gerçekçi fizik motoru, mükemmel otomobil modelleri ve orijinal yarış pistlerinden oluşan geniş bir yelpazede birleştiren, ödüllü ve otantik bir yarış oyunudur. Need for Speed SHIFT, oyuncuları yüksek performanslı araba kullanmanın gerçek hissini tekrar eden bir simülasyon deneyimi yaratmak için oyuncuları farklı bir açıya yönlendirir.

4 ana gruba ayrılmış altmıştan fazla otomobil var. Seviye 1, Audi TT ve Infiniti G35 gibi giriş seviyesi spor arabaları ve lüks otomobilleri; 2. seviye, BMW M3 gibi orta seviye performans otomobillerini; 3. seviye Lamborghini Gallardo gibi süper otomobilleri; 4. seviye ise Lamborghini Gallardo gibi süper otomobilleri kapsar. Nitro, aynı zamanda ayarlama için bir seçenektir, ancak daha gerçekçi olarak simüle edildiğinden önceki Need for Speed oyunlarından farklıdır. Aerodinamiği ve “weight reduction” içeren vücut kitleri var. Jant, plak ve boya gibi görsel kişiselleştirme seçenekleri vardır. Herkese iyi eğlenceler dileriz…


Görüntüler
Asgari Sistem Gereksinimleri
  İşletim Sistemi:Windows XP (Service Pack 3) / Windows Vista (Service Pack 2) / Windows 7
  İşlemci:1.6GHz Intel Core2 / AMD X2 3800+
  Bellek:(Windows XP) 1 GB RAM; (Windows Vista/Windows 7) 1.5 GB RAM
  Ekran Kartı:256 MB Vram
  Sabit Disk:6 GB boş alan
Fragman

 Çıkış Tarihi: 15 Eylül 2009
 Tür: Yarış
 Platform: PC
 Sürüm: Reloaded
 Boyut: 5.41 GB
 İndirme Seçenekleri: Torrent

(Serial: H3WN-JJ9J-HCTG-BHC7-PRLD)

Yazar Hakkında

unknown

Sitenin kurucusu ve tek içerik ekleyicisi. Oyun macerasına 2005 yılında, Atari ile başladı. 2006-2007 yıllarında bilgisayar ile tanıştı ve müptelası oldu, hâlâ usanmadan bilgisayar ile yaşamaktadır.

Full Torrent Oyun İndir