"target="_blank"

Nether The Untold Chapter

 


Nether The Untold Chapter, Fredaikis AB tarafından geliştirilip, Nether Productions LLC tarafından yayımlandı. Birinci şahıs gözünden oynanır. Aksiyon, hayatta kalma ve macera türlerinde yer alan bir video oyunudur. Şiddet içerir. Bir zamanlar parlayan bir kent olan Chicago şu anlarda bir harabedir. Oyun Chicago kentinde geçecek ve post-apocalyptic (kıyamet sonrası) bir ambiyans bu kente hakim olacak. Oyuncular bu dünyada hayatta kalmalı ve dünyayı keşfetmelidir. Ancak tehditlere karşı dikkatli olmalısınız. Her an ölebilirsiniz. Hayatta kalma oyunlarını sevenlerin beğeneceği oyundur. Bu tarzda olan Fragmented ve Rend oyunlarını tavsiye ederiz. Tadını çıkartın!

Nether The Untold Chapter Torrent indir

Nether The Untold Chapter, 15 Mayıs 2019 tarihinde Microsoft Windows platformu için piyasaya sürüldü. Oyuncuların “ortalam-karışık” olarak yorumladığı bir oyundur. Tek oyunculu ve çok oyunculu modu bulunmaktadır. Gökdelenlerin bulunduğu büyük şehri keşfedin ancak affetmeyen varoş bölgeleri de unutmayın! Hayatta kalmak için keşfedin ve etrafı araştırın. Envanterinizi büyütün, objektifleri tamamlayın ve seviye alın. Bu seviler aracılığı ile yeni beceriler alın ya da varolanları geliştirin. Herkese keyifli oyunlar dileriz…


Görüntüler

Asgari Sistem Gereksinimleri
 İşletim SistemiWindows 7 64 BIT
 İşlemci2.4 GHZ dört çekirdek
 Bellek4 GB RAM
 Ekran KartıNvidia GTX 460/ATI Radeon HD 5850
 Sabit Disk3 GB kullanılabilir alan

Fragman


 Çıkış Tarihi: 15 Mayıs 2019
 Tür: Hayatta Kalma
 Platform: Bilgisayar
 Sürüm: Goldberg
 Boyut: 3 GB
 İndirme Seçenekleri: Torrent

Yazar Hakkında

unknown

Sitenin kurucusu ve tek içerik ekleyicisi. Oyun macerasına 2005 yılında, Atari ile başladı. 2006-2007 yıllarında bilgisayar ile tanıştı ve müptelası oldu, hâlâ usanmadan bilgisayar ile yaşamaktadır.

Full Torrent Oyun İndir