"target="_blank"

No Man’s Sky Torrent İndir

 


No Man’s Sky Torrent İndir

No Man’s Sky, Hello Games adında bağımsız bir firma tarafından geliştirilen ve yayınlanan bir aksiyon-macera hayatta kalma oyunudur. Ağustos 2016’da PlayStation 4 ve Microsoft Windows için ve Temmuz 2018’de Xbox One için dünya çapında piyasaya sürüldü. Oyun dört ana noktadan oluşuyor: keşif, hayatta kalma, savaş ve ticaret. Oyuncular, 18 milyondan fazla gezegeni içeren, usule göre oluşturulmuş bir deterministik açık dünyada evreninin tamamını keşfetmekte ya da bu bölgelerde herhangi bir şeyde yapmakta özgürdür. Oyunun usule dayalı üretim sistemi sayesinde, gezegenlerin benzersiz flora ve fauna formlarına sahip kendi ekosistemleri vardır ve çeşitli canlılar oyuncuları gezegen sistemleri içinde savaş veya ticaret ile meşgul edebilirler. Oyuncular, donanımlarını güçlendirmek ve geliştirmek için madencilik yaparak; flora ve faunaları belgeleyerek; kazandıkları kredileri kullanarak; kaynak satın alarak ve satarak; evrenin merkezinde bir varlık olan Atlas’ın etrafında bir maceraya atılırlar. Herkese iyi eğlenceler dileriz..

No Man’s Sky, Hello Games’in kurucusu olan Sean Murray, 1970’lerde ve 1980’lerde geçen No Man’s Sky ile bilim kurgu yazılarının ve sanatının keşfi ve iyimserliğini yakalayan bir oyun yaratmak istemişti. Oyun, Sony Interactive Entertainment’ın tanıtım ve yayıncılık yardımlarıyla Hello Games’teki küçük bir ekip tarafından üç yıl boyunca geliştirildi. Oyun, oyun medyası tarafından küçük bir ekip tarafından geliştirilemekte olan iddialı bir proje olarak görülüyordu. Piyasaya sürüldüğünde, Murray’in daha önce sunabileceği birçok özellikten yoksun olduğu, özellikle de çok oyunculu yeteneklerin bulunmadığı tespit edildi ve bu yüzden oyuncular tarafından olumsuz yorumlar aldı.

No Man’s Sky 2016 lansmanında karışık eleştiriler aldı, bazıları eleştirel olarak usule göre üretilen evrenin teknik başarılarına övgüde bulunurken, diğerleri oyunun cüretkar ve tekrarlayıcı olduğunu düşünüyorlardı. Ek olarak, lansman sırasında vaat edilen özelliklerin eksikliği ve Hello Games’in lansmanı takip eden aylardaki iletişim eksikliği, oyuncular tarafından bir ters tepki aldı. No Man’s Sky’ın tanıtımı ve pazarlaması tartışmaya konu oldu ve video oyun endüstrisi No Man’s Sky’ı pazarlamada kaçınılması gereken yanlış adımların bir örneği olarak kullandı. Hello Games, oyunun belli bir oyuncusu ile oyunu büyütmeye, genişletmeye ve geliştirmeye kararlıydı. İlk eleştiriden bu yana, oyun, genel olarak toplam alımını geliştiren çok oyunculu bileşenler, yüzey araçları, taban oluşturma ve uzay filosu yönetimi gibi daha önce vaat edilen fakat yapılmayan özellikleri, oyuna dahil etti. Oyunun sitemizdeki sürümü en güncel sürümdür. Keyifli oyunlar dileriz…


Görüntüler
Asgari Sistem Gereksinimleri
  İşletim Sistemi:Windows 7/8.1/10 (64-bit sürüm)
  İşlemci:Intel Core i3
  Bellek:8 GB RAM
  Ekran Kartı:nVidia GTX 480
  Sabit Disk:10 GB kullanılabilir alan
Fragman

 Çıkış Tarihi: 12 Ağustos 2016
 Tür: Bilim Kurgu
 Platform: PC
 Sürüm: v1.75
 Boyut: 10 GB
 İndirme Seçenekleri: Torrent

Oyun son sürüm günceldir! Bundan dolayı oyunun boyutu yüksek fakat çok daha iyi bir oyun deneyimi sunuyor.
Bir sürü ek paket içeriyor ve güncellemelerin hepsi bu sürümün içerisinde!

Yazar Hakkında

unknown

Sitenin kurucusu ve tek içerik ekleyicisi. Oyun macerasına 2005 yılında, Atari ile başladı. 2006-2007 yıllarında bilgisayar ile tanıştı ve müptelası oldu, hâlâ usanmadan bilgisayar ile yaşamaktadır.

Full Torrent Oyun İndir