"target="_blank"

No70 Eye of Basir

 


No70 Eye of Basir, Oldmoustache Gameworks adlı Türk bağımsız bir firma tarafından geliştirilip, Artcom FZC tarafından yayımlanmıştır. Birinci şahıs gözünden oynanan macera ve korku türlerinde yer alan bir video oyunudur. Oyun Steam adlı platform üzerinden 6 TL gibi ucuz bir fiyata satılıyor. Eğer oyunu beğendiyseniz, satın almanızı şiddetle tavsiye ederiz. Türkçe dil desteği bulunmaktadır ve sitemizde de sunduk. 28 Haziran 2017 tarihinde Microsoft Windows platformu için Steam üzerinden piyasaya sürülmüştür. Tadını çıkartın!

No70 Eye of Basir Torrent indir

No70 Eye of Basir, Metacritic’ten 100 puan üzerinden 52 puan aldı. Oyuncuların yaptığı incelemelerin %62’si olumlu yöndedir. Bu nedenle ortalama bir video oyunu diyebiliriz. Eğer korku türündeki oyunlardan hoşlanıyorsanız, tavsiye edebiliriz. Türk insanına tanıdık gelen mekanlar ve atmosfer oyun içerisinde yer almaktadır. Oyun belirli bir hikayeye sahiptir. Araştırma ve inceleme üzerine odaklanmıştır. Gerilim içerir. No70 oyununu beğendiyseniz Layers of Fear ve Visage oyunlarını da beğenebilirsiniz. Tavsiye eder, iyi eğlenceler dileriz…


Görüntüler

Asgari Sistem Gereksinimleri
 İşletim SistemiWindows 7 / 8 / 10
 İşlemciIntel Core i3 4160 / AMD FX-6300
 Bellek4 GB RAM
 Ekran KartıNVIDIA GTX 690 / Radeon HD 7990
 Sabit Disk15 GB kullanılabilir alan

Fragman


 Çıkış Tarihi: 28 Haziran 2017
 Tür: Korku
 Platform: Bilgisayar
 Sürüm: Codex
 Boyut: 9.6 GB
 İndirme Seçenekleri: Torrent

“Türkçe dil desteğine sahiptir. Keyifli oyunlar.”

Yazar Hakkında

unknown

Sitenin kurucusu ve tek içerik ekleyicisi. Oyun macerasına 2005 yılında, Atari ile başladı. 2006-2007 yıllarında bilgisayar ile tanıştı ve müptelası oldu, hâlâ usanmadan bilgisayar ile yaşamaktadır.

Full Torrent Oyun İndir