"target="_blank"

Observer Torrent İndir

 


Observer Torrent İndir

Observer, Bağımsız bir şirket olan Bloober Team SA tarafından geliştirilmiş, bilim kurgu temalı korku ve macera oyunudur. Birinci şahıs gözünden oynayıp, gerilim ve korku atmosferini hissedeceksiniz. Observer 15 Ağustos 2017 tarihinde çıkış yapmıştır. Observer (> observer_ olarak stilize edilmiştir) Bloober Team tarafından geliştirilen ve Aspyr tarafından yayınlanan psikolojik korku türünde bir video oyunudur.

Aslen 15 Ağustos 2017 tarihinde Microsoft Windows, PlayStation 4 ve Xbox One için piyasaya sürüldü. Observer, Gözlemci olarak bilinen ve çevresindeki insanların zihinlerini okuyabilme yeteneğine sahip Daniel Lazarski adlı dedektifin rolünü oyuncu kontrolüne verir. Keyifli oyunlar dileriz…

Observer, Yıl 2087. Korkuların ele geçirildi. Sen, Observer olarak tanınan usta beyin dedektifi Daniel Lazarsk’sin. Amacın şüpheli kimselerin beyinlerine girip, zihinlerini ele geçirmek. Onların korkularını, kanıtlar ile ortaya çıkarmalsıın; ve ardından, kendi korkuların ile yüzleşmelisin!

Unreal Engine 4’ü kullanarak oyunu yaklaşık otuz kişilik bir ekip geliştirdi. Ayrıca, Blade Runner adlı filmde oynayan Rutger Hauer adlı aktör bu oyuna ilham vermiştir. Arkadiusz Reikowski ortam müziğini bestelemiştir. Observer eleştirmenlerden genellikle olumlu eleştiriler aldı. Dünyanın tasarımını, görsel efektlerini ve bilgisayar korsanlığı dizilerini övdüler ancak gizli bölgeleri ve madde stiline odaklanmasını eleştirdiler.

Oyun, 2084 yılında Polonya’nın Krakow şehrinde “nanophage’dan – oyun içi terim -” sonra, binlerce kişinin hayatına mal olan, savaş ve yaygın uyuşturucu kullanımıyla sonuçlanan “dijital bir salgın” olarak belirlendi. Chiron’dan sonra bir megacorporation, Polonya’nın kontrolünü ele geçirip Beşinci Polonya Cumhuriyeti’ni ilan ettikten sonra, Gözlemciler olarak bilinen bir polis birimi kurdu ve bu polis birliği insanların zihinlerini okuma yeteneğine sahiptir. Uyuşturucu ve hologram bağımlıları Sınıf C’ye getirildi ve onları kiralık binalara yerleştirdiler.

Bir sabah, Observer dedektifi Daniel Lazarski, kiralık dairelerden olan Adam’dan bir çağrı alır. Adam’ın evini gözetleyen Daniel, kafası olmayan bir cesedi keşfetti. Bir ComPass implantını tarar ve “H.N.” den cevapsız bir çağrı görür. Kiracının kütüğünü kontrol ettikten sonra, bu dairenin 104 numaralı dairede yaşayan Helena Nowak’a ait olduğunu öğrenir. Bu noktada bir kilitlenme tetiklendi. Herkese iyi eğlenceler dileriz…


Görüntüler
Asgari Sistem Gereksinimleri
 İşletim Sistemi:Windows 7
  İşlemci:Intel Core i3 (3.4 GHz) / AMD A8-7600 (3.1 GHz)
  Bellek:8 GB RAM
  Ekran Kartı:NVIDIA GeForce 660 / AMD R9 270
  Sabit Disk:10 GB kullanılabilir alan
Fragman

 Çıkış Tarihi: 15 Ağustos 2017
 Tür: Macera
 Platform: PC
 Sürüm: Codex
 Boyut: 7.8 GB
 İndirme Seçenekleri: Torrent

Yazar Hakkında

unknown

Sitenin kurucusu ve tek içerik ekleyicisi. Oyun macerasına 2005 yılında, Atari ile başladı. 2006-2007 yıllarında bilgisayar ile tanıştı ve müptelası oldu, hâlâ usanmadan bilgisayar ile yaşamaktadır.

Full Torrent Oyun İndir