"target="_blank"

Outlast 2 Torrent İndir

 
Outlast 2 Torrent İndir

Outlast 2 Torrent İndir

Outlast 2, Red Barrels şirketi tarafından geliştirilip, dağıtılmıştır. Outlast serisinin ikinci oyunudur. Hikaye, ilk oyunun devamı değildir, kendine özgü bir hikayeye sahiptir. Birinci şahıs perspektifinden oynanan gerilim ve korku oyunudur. 25 Nisan 2017 tarihinde PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch, Microsoft Windows ve Mac OS için çıkışını gerçekleştirmiştir. Her ne kadar beklentiler yüksek olsa da, bu oyun serinin ilk oyunu kadar yankı getirmemiştir.

Outlast 2 sizi, harap dünyamızı geride bırakıp, medeniyetin derinliklerinde ve vahşi doğada bir tapınak olan Temple Gate’i doğuran Sullivan Knoth ve takipçilerine tanıtıyor. Knoth ve sürüsü zamanın sonuna hazırlanıyorlar ve sen de bu işin içindesin. Sen Blake Langermann, Lynn adlı karınla çalışan bir kameramansın. Siz ikiniz, risk almaya ve kimsenin dokunamayacağı hikayeleri ortaya çıkarmak derinlere iniyorsunuz. Jane Doe olarak bilinen hamile bir kadının görünüşte imkansız olarak öldürülmesiyle başlayan ipuçlarını takip ediyorsun. İyi eğlenceler dileriz…

Tavsiye Oyun: The Evil Within 2


Görüntüler
Asgari Sistem Gereksinimleri
  İşletim SistemiWindows Vista / 7 / 8 / 10, 64-bit
  İşlemciCore i3-530
  Bellek4 GB RAM
  Ekran Kartı1GB VRAM NVIDIA Geforce GTX 260 / ATI Radeaon HD 4xxx
  Sabit Disk10 GB kullanılabilir alan
Oynanış

 Çıkış Tarihi: 25 Nisan 2017
 Tür: Korku
 Platform: PC
 Sürüm: Codex / Repack
 Boyut: 23.42 / 13 GB
 İndirme Seçenekleri: Torrent

Yazar Hakkında

unknown

Sitenin kurucusu ve tek içerik ekleyicisi. Oyun macerasına 2005 yılında, Atari ile başladı. 2006-2007 yıllarında bilgisayar ile tanıştı ve müptelası oldu, hâlâ usanmadan bilgisayar ile yaşamaktadır.

Full Torrent Oyun İndir