"target="_blank"

Outlaws of the Old West

 


Outlaws of the Old West, Virtual Basement LLC adlı bağımsız bir firma tarafından geliştirilip, Wandering Wizard tarafından yayımlandı. Üçüncü şahıs bakış açısından oynanır. Vahşi batı temalıdır ve açık bir dünyaya sahiptir. Şu anda erken erişim aşamasındadır, geliştirici şirket oyunun eksikliklerini gidermek amacı ile güncelleme yayınlamaktadır. Hayatta kalmaya odaklanmış bir video oyunudur. 12 Mart 2019 tarihinde Microsoft Windows işletim sistemi için piyasaya sürüldü. Oyuncular ne çok beğendi, ne de çok kötü buldu. Karışık incelemesini almıştır.

Outlaws of the Old West Torrent indir

Outlaws of the Old West, Çok oyunculu moda odaklandığından dolayı tek oyunculu mod pek de iyi olmayabilir. Modüler inşa sistemi vardır. On binlerce eşya oyunun engin dünyasında bulunmaktadır. Vahşi yaşamda hayatta kal. Kendi çiftliğini burada inşa et ve onu savun. Alçak haydutlara karşı savaş ve onları mağlup et. Sizlere sitemizde oyunun en güncel sürümünü sunduk. Herkese keyifli oyunlar dileriz…


Görüntüler

Asgari Sistem Gereksinimleri
 İşletim SistemiWindows 7
 İşlemciIntel Core i5-4460 or AMD Ryzen 2400G
 Bellek8 GB RAM
 Ekran KartıNVIDIA GeForce 660 GTX or AMD Radeon 7850 HD
 Sabit Disk20 GB kullanılabilir alan

Fragman


 Çıkış Tarihi: 12 Mart 2019
 Tür: Hayatta Kalma
 Platform: Bilgisayar
 Sürüm: v1.1.6 (güncel)
 Boyut: 18 GB
 İndirme Seçenekleri: Torrent

“en güncel sürüm budur. tadını çıkartın!”

Yazar Hakkında

unknown

Sitenin kurucusu ve tek içerik ekleyicisi. Oyun macerasına 2005 yılında, Atari ile başladı. 2006-2007 yıllarında bilgisayar ile tanıştı ve müptelası oldu, hâlâ usanmadan bilgisayar ile yaşamaktadır.

Full Torrent Oyun İndir