"target="_blank"

Papers Please Torrent İndir

 

Papers Please Torrent İndir


Papers Please, (Türkçesi ile Evraklar Lütfen) Tebrikler. Ekim ayının işçi kurası tamamlandı. Adın bu kurada çıktı. Acil yerleştirme için Grestin sınır kontrol noktasında kabul Bakanlığına rapor verin. Doğu Grestin’de siz ve aileniz için bir daire sağlanacaktır. Bir sınıf-8 konut bekliyoruz. Lucas Pope adlı bağımsız bir yapımcı tarafından geliştirilip, 3909 tarafından yayınlanmıştır. 8 Ağustos 2013 tarihinde oyunculara sunuldu ve çok popüler bir oyun oldu. Steam adlı oyun platformunda yaklaşık olarak yirmi üç bin (23.000) inceleme aldı. Bu incelemelerin genellemesi “son derece olumludur” Bu nedenle oyuncular tarafından beğenilmiş ve ticari açıdan başarılı bir oyun olmuş diyebiliriz. Herkese iyi eğlenceler dileriz. Sitemizi bir daha ziyaret etmeyi unutmayınız…

Papers Please, Distopik bir dünyada geçmektedir. Bulmaca, polita ve simülasyon türünde bir video oyunudur. Arstotzka’ya zafer! Arstotzka komünist devleti, komşu Kolechia devleti ile 6 yıllık bir savaşı yeni bitirdi ve sınır kasabası Grestin’in yarısını geri aldı. Göçmenlik Müfettişi olarak sizin göreviniz, Kolechia’dan Grestin’in Arstotzkan tarafına giren insanların akışını kontrol etmektir. Göçmenler ve iş arayan ziyaretçiler arasında gizli kaçakçılar, Casuslar ve teröristler var. Sizin ana göreviniz bu tür kişileri tespit edip güvenlik görevlilerine bildirmek. Ülkenizi kötü insanlardan koruyacaksınız! Sadece gezginler tarafından sağlanan belgeleri ve kabul Bakanlığı ilkel kontrol, arama ve parmak izi sistemlerini kullanarak arstotzka’ya kimin girebileceğine ve kimlerin geri çevrileceğine veya tutuklanacağına karar vermelisiniz. İyi gözlem yapmalısınız; insanların kilosunu, yüzlerini ve parmak izi gibi şeyleri kontrol etmeli ve incelemelisiniz. En masum görünen insanlar dahi terörist ya da casus çıkabilir! Ülkenin geleceği ve güvenliği tamamen senin ellerinde. Tadını çıkartın!

Tavsiye Oyun: Undertale


Görüntüler

Asgari Sistem Gereksinimleri
 İşletim SistemiWindows XP
 İşlemci1.5 GHz Core2Duo
 Bellek2 GB RAM
 Ekran KartıOpenGL 1.4 desteği
 Sabit Disk100 MB kullanılabilir alan

Fragman


 Çıkış Tarihi: 8 Ağustos 2013
 Tür: Simülasyon
 Platform: PC
 Sürüm: Viruz
 Boyut: 30 MB
 İndirme Seçenekleri: Torrent

Yazar Hakkında

unknown

Sitenin kurucusu ve tek içerik ekleyicisi. Oyun macerasına 2005 yılında, Atari ile başladı. 2006-2007 yıllarında bilgisayar ile tanıştı ve müptelası oldu, hâlâ usanmadan bilgisayar ile yaşamaktadır.

Full Torrent Oyun İndir