"target="_blank"

Paranormal Activity The Lost Soul

 


Paranormal Activity The Lost Soul, VRWERX adlı bağımsız bir firma tarafından geliştirilip, yayımlanmıştır. İlk olarak VR platformunda özel olarak geliştirilmişti ancak bu alandaki başarısından dolayı daha sonra VR haricindeki donanımlara da uyumlu hale getirildi. Şu anda oyun hem VR’ye hem de klavye-fare desteğine sahiptir. Eğer bir VR’ye sahipseniz, bu alet ile bu oyunu sorunsuz bir şekilde oynayabilirsiniz. Tadını çıkartın! 

Paranormal Activity The Lost Soul Torrent indir

Paranormal Activity The Lost Soul, Birinci kişi bakış açısından oynanır. Geren ve ürkütücü bir dünyaya sahiptir. Korku türünde yer alan bir video oyunudur. 15 Ağustos 2017 tarihinde piyasaya sürülmüştür. Genel olarak oyuncuların beğenisini kazanmıştır. Korku oyunlarını seven oyuncuların hoşuna gidecek türdendir. Özellikle psikolojik-korku türünde bir oyundur. Layers of Fear tarzındadır. Oyunun orijinal hikayesi, popüler bir film serisi olan PARANORMAL ACTIVITY mitolojisine dayanmaktadır. Oyun farklı bir motor ile geliştirildiğinden dolayı, oynamaya her cesaret edişinizde sizi farklı bir deneyim bekleyecek. Pili hızlıca tüketen bir el feneriniz var. Kendinizi, sakin bir evi keşfederken bulacaksınız. Burası görünüşte son derece normal bir yer. Bu eve gelmeniz ile birlikte, bir süre sonra burada tek başınıza olmadığınızı anlayacaksınız. Bu evde sizi avlamak isteyenlere karşı hayatta kalmalısınız. Herkese iyi eğlenceler dileriz…


Görüntüler

Asgari Sistem Gereksinimleri
 İşletim SistemiWindows 10
 İşlemciIntel i5-4590
 Bellek8 GB RAM
 Ekran KartıNVIDIA GeForce GTX 980
 Sabit Disk10 GB kullanılabilir alan

Fragman


 Çıkış Tarihi: 15 Ağustos 2017
 Tür: Korku
 Platform: Bilgisayar
 Sürüm: Plaza
 Boyut: 3.28 GB
 İndirme Seçenekleri: Torrent

Yazar Hakkında

unknown

Sitenin kurucusu ve tek içerik ekleyicisi. Oyun macerasına 2005 yılında, Atari ile başladı. 2006-2007 yıllarında bilgisayar ile tanıştı ve müptelası oldu, hâlâ usanmadan bilgisayar ile yaşamaktadır.

Full Torrent Oyun İndir