"target="_blank"

Past Cure

 


Past Cure, Phantom 8 Studio adlı bağımsız bir firma tarafından geliştirilip, yayımlandı. Aksiyon ve gerilim türlerinde yer alan bir video oyunudur. 23 Şubat 2018 tarihinde PlayStation 4, Xbox One ve Microsoft Windows için piyasaya sürüldü. Oyuncuların pek beğendiği oyun olmadı ve olumsuz incelemeler-yorumlar aldı. Yine de denemek isteyebilirsiniz. Oyunun nasıl olduğunu anlamak için görseller yetmiyorsa, youtube sitesinden oynanış videolarını izleyebilirsiniz. Tadını çıkartın!

Past Cure Torrent indir

Past Cure, Hayaller ve gerçeklik arasında yer alan karanlık bir gerilim oyunudur. Yoğun, sinematik ve hikaye odaklı bir oyun deneyimi sunacaktır. Bu oyun oyuncuya akıl yolu ile hayatta kalabilme fırsatı sunuyor. Nasıl savaşacağınızı düşünün ve oyunun mücadelelerine karşı koyun! Aksiyon ve gizlilik yolları bulunmaktadır. Direkt olarak savaşabilir ya da gizli yolu seçerek farklı deneyimler yaşayabilirsiniz. Bu oyunu beğendiyseniz Hitman 2 ve Generation Zero oyunlarını tavsiye edebiliriz. Herkese keyifli oyunlar…


Görüntüler

Asgari Sistem Gereksinimleri
 İşletim SistemiWindows 7/8.1/10 64 BIT
 İşlemciIntel Core i5-2400/AMD FX-8320
 Bellek4 GB RAM
 Ekran KartıNVIDIA GeForce GTX 670 2GB/AMD Radeon HD 7870 2GB
 Sabit Disk13 GB kullanılabilir alan

Fragman


 Çıkış Tarihi: 23 Şubat 2018
 Tür: Aksiyon
 Platform: Bilgisayar
 Sürüm: Codex
 Boyut: 7.93 GB
 İndirme Seçenekleri: Torrent

Yazar Hakkında

unknown

Sitenin kurucusu ve tek içerik ekleyicisi. Oyun macerasına 2005 yılında, Atari ile başladı. 2006-2007 yıllarında bilgisayar ile tanıştı ve müptelası oldu, hâlâ usanmadan bilgisayar ile yaşamaktadır.

Full Torrent Oyun İndir