"target="_blank"

PES 2016 exTReme v1 İndir [Türkçe Spiker]

 

PES 2016 exTReme v1 İndir [Türkçe Spiker]

PES 2016 exTReme v1 Spor toto süper lig, yani Türkiye ligi oyuna gerçek kadrolarıyla beraber düzenlice eklendi. HD çizimler, grafik iyileştirmeleri eklendi. Oyun içerisindeki tüm takımların formaları düzenlenip, gerçeğe uyarlandı. Türk takımlarında yer alan oyuncuların 250’den fazlasının yüzü dikkatlice yapılıp, oyuna eklendi. Toplamda oyuna eklenen oyuncu yüzü sayısı ise, 1300’den fazla! Transferler, gerçeğe uygun bir biçimde yapıldı. Kaleci eldivenleri oyuna eklendi. 

PES 2016 exTReme v1 Bu yama ile oyun baştan aşağıya yenileniyor. Hedef aldığı ana yer Türk takımları ve oyuncuları olsa da, gerek grafik, gerek oynanış, gerek güncellik olsun her türlü yeniliği barındırıyor, bundan dolayı eğer PES 2016 oyununu oynayacaksanız, bu yama kesinlikle tavsiyemizdir. Ayrıca, aşağıdan oyuna ait diğer yamaları da bulabilirsiniz. Kurulum videosunu izlediğiniz taktirde hata yapmadan kurulumu gerçekleştirebilirsiniz. Keyifli ve sorunsuz oyunlar dileriz…

Tavsiye Oyun: FIFA 15
Not :  Bu yama sadece Extreme V1 eklentisini kapsamaktadır. Güncellemeyi kurmanız için Pes 2016 oyununun bilgisayarınızda kurulu olmalıdır.
Kurulum Videosu
  • Yeni çıkan Extreme Light Edition’u indirmek için >> Tıkla!
    Pes 2016 Extreme V2’i Çıktı İndirmek için >> Tıkla!
    PES 2016 Türkçe Spiker v1  Çıkış Yaptı sitemizden tek link olarak son hız indirebilirsiniz.

 Çıkış Tarihi: 13 Aralık 2015
 Tür: Spor
 Platform: PC
 Sürüm: Rar
 Boyut: 6.8 GB
 İndirme Seçenekleri: MEGA

Kurulum bittikten sonra masa üstünde bulunan ExTReme uygulaması YÖNETİCİ OLARAK ÇALIŞTIRMAYI UNUTMAYIN.

İNDİR(Tek link MEGA)

Yazar Hakkında

unknown

Sitenin kurucusu ve tek içerik ekleyicisi. Oyun macerasına 2005 yılında, Atari ile başladı. 2006-2007 yıllarında bilgisayar ile tanıştı ve müptelası oldu, hâlâ usanmadan bilgisayar ile yaşamaktadır.

Full Torrent Oyun İndir