Pillars of Eternity 2 Deadfire Torrent İndir

 


Pillars of Eternity 2 Deadfire, Obsidian Entertainment tarafından geliştirilen ve Versus Evil tarafından yayınlanan rol yapma türünde bir video oyunudur. 2015 yılında çıkış yapmış olan Pillars of Eternity oyununun devamıdır. Mayıs 2018’de Microsoft Windows, Linux ve macOS için piyasaya sürüldü ve 2019’da Nintendo Switch, PlayStation 4 ve Xbox One için piyasaya sürüldü. Oyun Fig adlı bir kampanya sitesi üzerinden finanse ediliyordu ve oyuna gerekli olan para, bir gün içinde oyuncular tarafından toplandı. Tadını çıkartın!

Pillars of Eternity 2 Deadfire, İzometrik perspektiften oynanan bir rol yapma türünde video oyunudur. İki kişilik oynanış geri döndü ve oyuna yeni dostları eklendi. Oyuncu, alternatif hikaye modlarını kendi isteğine bağlı olarak oynayabilir. Deadfire denizcilik ve bir gemi ile ada keşfine odaklanmıştır. Grubunuzdaki kişilerin performanslarını denemek için kiralayabilirsiniz ya da onları deniz savaşlarında kullanabilirsiniz. Sınıf tabanlı oynanış geri döndü. Her sınıfın kendine has en az dört alt-sınıfı bulunuyor. Her sınıfın kendine özgün becerileri (skills) bulunmaktadır. Deadfire’daki yeni özellik, çok sınıflı beceri özelliğidir (multi-class ability).

8 Mayıs 2018 tarihinde Microsoft Windows için yayınlandı. Steam adlı platformda oyunu yaklaşık olarak üç bin üç yüz (3.300) kişi inceledi ve oyun bunun ortalaması olarak (çok olumlu) incelemesini aldı. Oyunu inceleyen oyuncuların %81’i oyuna olumlu incelemesini vermişlerdir. Bir inceleme toplama sitesi olan Metacritic’ten ise 100 üzerinden 88’lik bir puan alarak başarısını tescillemiştir. Hem oyuncular, hem de eleştirmenler tarafından beğenilen bir oyun oldu. Eğer tepeden bakış açısından oynanan, rol yapma türünde olan oyunları seviyorsanız, bu oyunu beğenmeniz olası. Oynanış videosuna göz atmanızı ve nihai kararı vermenizi tavsiye ederiz. Herkese iyi eğlenceler…

Tavsiye Oyun: For The King


Görüntüler 
Asgari Sistem Gereksinimleri
 İşletim Sistemi: Windows Vista 64-bit
  İşlemci: Intel Core i3-2100T @ 2.50 GHz / AMD Phenom II X3 B73
  Bellek: 4 GB RAM
  Ekran Kartı: DirectX 11 uyumlu
  Sabit Disk: 45 GB kullanılabilir alan
Fragman


 Çıkış Tarihi: 8 Mayıs 2018
 Tür: Rol Yapma
 Platform: PC
 Sürüm: GOG
 Boyut: 20 GB
 İndirme Seçenekleri: Torrent

Yazar Hakkında

unknown

Sitenin kurucusu ve tek içerik ekleyicisi. Oyun macerasına 2005 yılında, Atari ile başladı. 2006-2007 yıllarında bilgisayar ile tanıştı ve müptelası oldu, hâlâ usanmadan bilgisayar ile yaşamaktadır.

Full Torrent Oyun İndir