Planet of the Apes: Last Frontier Torrent İndir

 


Planet of the Apes: Last Frontier, Imaginati Studios adlı bağımsız bir firma tarafından geliştirilip, The Imaginarium tarafından yayınlanmıştır. Macera türünde yer almaktadır. Bir maymun kabilesinin hikayesini oyun içerisinde göreceksiniz ve bunun kaderini seçimleriniz ile belirleyeceksiniz. 24 Ağustos 2018 tarihinde Microsoft Windows için piyasaya sürüldü. Oyun baş kahramanı olmayan, kötü adam barındırmayan ve kötü-iyi kararların yer almadığı bir filmden hikayesini almıştır. Oyuncular, oyun boyunca 14 insan ve maymunun rolünü üstlenecektir. Seçimleriniz ile bu karakterler ölecek ya da hayatta kalacak. Seçime dayalı, hikayeye sahip bir oyun diyebiliriz. Keyifli oyunlar!

Planet of the Apes serisine dayanmakta olan 2017 senesinde çıkmış bir video oyunudur. Dawn of the Planet of the Apes (2014) ve War for the Planet of the Apes (2017) oyunları arasında yer almaktadır. Oyun, ilk kez Andy Serkis tarafından, savaş hakkında yapılan bir röportaj sırasında duyurulmuştur. Oyunun PlayStation 4 sürümü 21 Kasım 2017 tarihinde piyasaya sürülmüştür. Xbox One ve Microsoft Windows platformları için de bu zamanda çıkması planlanıyordu ancak çeşitli nedenlerden dolayı yaklaşık bir sene sonra çıkış yapmıştır. Oyun Türkçe dil desteğini desteklemektedir. Oyun ayarlarından Türkçe’yi arayınız, bulamazsanız CODEX grubu muhtemelen bu dili kaldırmıştır. Biz kontrol etmedik, eğer böyle bir durum varsa yorum kısmından yazınız, diğer sürümlere göz atıp, sizlere sunalım. Herkese iyi eğlenceler dileriz…

Tavsiye Oyun: Call of Cthulhu


Görüntüler

Asgari Sistem Gereksinimleri
 İşletim SistemiWindows 7/8/8.1/10 64 BIT
 İşlemciIntel Pentium G3250 (2 * 3200)
 Bellek4096 MB RAM
 Ekran KartıGeForce GTX 640 (2048 MB)/Radeon HD 6750 (1024 MB)
 Sabit Disk22 GB kullanılabilir alan

Fragman


 Çıkış Tarihi: 24 Ağustos 2018
 Tür: Macera
 Platform: PC
 Sürüm: Codex
 Boyut: 18.38 GB
 İndirme Seçenekleri: Torrent

Yazar Hakkında

unknown

Sitenin kurucusu ve tek içerik ekleyicisi. Oyun macerasına 2005 yılında, Atari ile başladı. 2006-2007 yıllarında bilgisayar ile tanıştı ve müptelası oldu, hâlâ usanmadan bilgisayar ile yaşamaktadır.

Full Torrent Oyun İndir