"target="_blank"

Planetbase Torrent İndir

 

Planetbase Torrent İndir

Planetbase, Bağımsız yapımcı tarafından geliştirilmiş, düşük boyutlu Bilim Kurgu türünde strateji,yönetim ve simülasyon oyunudur. Uzaktaki bir gezegende üs kurmaya çalışan bir grup uzay aracı. Yemek yemek, enerji toplamak, maden kaynaklarını sağlamak, felaketlerden kurtulmak ve zorlu ve acımasız bir ortamda kendine yeterli bir koloni inşa etmek tek amacın. Keyifli oyunlar…

Planetbase, Madruga Works tarafından geliştirilen bir uzay üssü kurma simülasyonu ve strateji video oyunudur. 16 Ekim 2015’te Microsoft Windows için ve 8 Ocak 2016’da OS X için yayınlandı. Uzak bir gezegende insan kolonisi kurulmasını ve gezegende hayatta kalmak için bir karakol inşa edilmesini içerir.

Oyunda izole bir gezegende bir üs oluşturmaya çalışan bir grup uzay yerleşimcisine liderlik etmeniz gerekiyor. Oyuncular baş mimar ve yönetici rolünü üstlenir. Şimdi, üssü hayatta kalabilecekleri ve sürekli yiyecek, su ve en önemlisi oksijen kaynağına sahip olacakları bir yerde inşa ettiklerinden emin olmak size kalmış. Kolayca su alabilecekleri ve yaşam için yiyecek yetiştirebilecekleri kendi kendine yeterli bir üs oluşturmalarına rehberlik etmekten sorumlusunuz. Bunu başarmanız zorunludur, aksi taktirde halkınız uzak bir gezegende ölecek!

Ayrıca onları farklı metal türlerine yönlendirip, toplattıracak ve robot üreteceksiniz. Kolonize edilebilecek dört farklı gezegen vardır – her birinin farklı koşulları ve artan zorluk seviyesi vardır. Bu gezegenler Çöl Gezegeni, Dondurulmuş Gezegen, Çorak Ay ve Fırtına Gezegenidir. Koloninize gelen yeni insanların akışını yönetmeli ve yalnızca bazı yararlı becerileri olan insanların gezegene gelmesini sağlamalısınız. En faydalı insanlar mühendisler, işçiler ve muhafızlardır. Daha monoton görevleri tamamlamak için robot inşa edin ve bu şekilde insan gücünden tasarruf edin. Tüm bunların arasında kum fırtınası, güneş patlaması, kar fırtınası ve göktaşı gibi doğal afetlerden de kurtulmanız gerekiyor. İnşa edilebilir 29 farklı yapı, 5 tip insan işçisi ve 3 tip robot vardır. Herkese iyi eğlenceler dileriz…


Görüntüler
Asgari Sistem Gereksinimleri
  İşletim Sistemi:Windows Vista/7/8/10
  İşlemci:2 GHz
  Bellek:2 GB RAM
  Ekran Kartı:512 MB VRAM
  Sabit Disk:650 MB kullanılabilir alan
Fragman

 Çıkış Tarihi: 16 Ekim 2015
 Tür: Simülasyon
 Platform: PC
 Sürüm: v1.2.1
 Boyut: 314 MB
 İndirme Seçenekleri: Torrent

Yazar Hakkında

unknown

Sitenin kurucusu ve tek içerik ekleyicisi. Oyun macerasına 2005 yılında, Atari ile başladı. 2006-2007 yıllarında bilgisayar ile tanıştı ve müptelası oldu, hâlâ usanmadan bilgisayar ile yaşamaktadır.

Full Torrent Oyun İndir