"target="_blank"

Poly Bridge Torrent İndir

 


Poly Bridge, Fizik tabanlı bulmaca, simülasyon oyunudur. Oyuncular çeşitli araçları nehrin bir karşısından, diğer karşısına güvenli bir şekilde ulaştırabilmek için köprüler inşa edecek. Bu amaç doğrultusunda zorlayıcı bulmacalar sizi bekliyor. Bir köprünün sağlamlığı, ona her türlü materyali koymaktan çok fizik yasaları iledir. Bazen doğru yere koyduğunuz birkaç materyal, binlerce materyalden daha güvenli ve sağlam olabilir. Diğer köprü inşa etme oyunlarının aksine bu oyun 3D poligon ortamında oluşturulmuştur. İyi eğlenceler!

Poly Bridge, Dry Cactus adlı bağımsız bir firma tarafından geliştirilip, yayınlandı. 363 MB gibi düşük bir boyuta sahiptir. Köprü inşa etmeye dayalı simülasyon oyunudur. Aynı zamanda bulmaca oyunudur. Fizik tabanlıdır. Eğer bu tarz oyunlardan hoşlanıyorsanız, bu oyun sizler için iyi bir tercih olabilir. Oyuncular Steam adlı platform üzerinden Poly Bridge oyununa “çok olumlu” incelemesini vermişlerdir. Oyunu inceleyen yaklaşık dört bin (4.000) kişiden %90’ı olumlu incelemede bulunmuşlardır. Metacritic sitesinin verilere göre ise 100 üzerinden 73 puan olarak ortalama bir oyun olmuş. 12 Temmuz 2016 tarihinde bilgisayar için piyasaya sürüldü. Herkese keyifli oyunlar dileriz…

Tavsiye Oyun: Bridge 2


Görüntüler

Asgari Sistem Gereksinimleri
 İşletim Sistemi Windows 7
 İşlemci 1GHz
 Bellek 2 GB RAM
 Ekran Kartı 512 MB VRAM Directx 9.0
 Sabit Disk 150 MB kullanılabilir alan

Fragman


 Çıkış Tarihi: 12 Temmuz 2016
 Tür: Simülasyon
 Platform: PC
 Sürüm: v0.74b
 Boyut: 363 MB
 İndirme Seçenekleri: Torrent

Yazar Hakkında

unknown

Sitenin kurucusu ve tek içerik ekleyicisi. Oyun macerasına 2005 yılında, Atari ile başladı. 2006-2007 yıllarında bilgisayar ile tanıştı ve müptelası oldu, hâlâ usanmadan bilgisayar ile yaşamaktadır.

Full Torrent Oyun İndir