"target="_blank"

Portal 2 Torrent İndir

 

Portal 2 Torrent İndir

Portal 2,  Ünlü video oyun yapımcısı şirketi olan Valve tarafından geliştirilip, 2011 yılında PlayStation 3, Xbox 360, Microsoft Windows, ve Linux için satışa çıkarılan Portal 2, Portal serisinin ikinci ve şimdilik son oyunudur. Birinci şahıs perspektifinden oynanan bölüm geçmeye dayalı atmosferik bilim kurgu, macera ve bulmaca oyunudur. Bazı bulmacalar sizi gerçekten çok zorlayacak, fakat zekanızı da bir yandan geliştirecek! Herkese keyifli oyunlar diliyoruz…

Portal 2, Tek oyunculu modda eşsiz bir hikaye ve çok zor bulmacalar ile kendinizi test edin, düşünün ve bulmacaları çözüp bir sonraki aşamaya geçin. Her bir bulmaca size farklı bir deneyim ve tecrübe sunacak. Bulmacalar özgündür ve birbirine benzemez, oyunun size sunduğu tüm mekanikleri kullanmalı ve bulmacaları geçmek için biraz düşünmeniz, kendinizi zorlamanız gerekecek! 2007’de Portal 1’in ardından aynı kaliteyi devam ettiriyor. Orijinal müziklere ve kaliteli bir fizik motoruna sahiptir. Yetmişten fazla ödül alan bu oyunu herkese tavsiye ediyoruz. Herkese iyi eğlenceler!


Görüntüler
Asgari Sistem Gereksinimleri
  İşletim Sistemi:Windows 7 / Vista / XP
  İşlemci:3.0 GHz P4, Dual Core 2.0 / AMD64X2
  Bellek:2 GB RAM
  Ekran Kartı:NVIDIA GeForce 7600  / Intel HD Graphics 2000 128 MB VRAM
  Sabit Disk:8 GB kullanılabilir alan
Fragman

 Çıkış Tarihi: 19 Nisan 2011
 Tür: Bilim Kurgu
 Platform: PC
 Sürüm: Skidrow
 Boyut: 6.59 GB
 İndirme Seçenekleri: Torrent

Yazar Hakkında

unknown

Sitenin kurucusu ve tek içerik ekleyicisi. Oyun macerasına 2005 yılında, Atari ile başladı. 2006-2007 yıllarında bilgisayar ile tanıştı ve müptelası oldu, hâlâ usanmadan bilgisayar ile yaşamaktadır.

Full Torrent Oyun İndir