"target="_blank"

Prey Torrent İndir

 

Prey Torrent İndir

Prey, Arkane stüdyosu tarafından geliştirilmiş, Bethesda tarafından dağıtımı yapılmış Prey, Birinci kişi gözünden oynanan fütüristik aksiyon, bilim kurgu ve açık dünya oyunudur. Oyun 5 Mayıs 2017 tarihinde satışa sunulmuştur. Prey’de, 2032 yılında ayın etrafında dönen bir uzay istasyonu olan Talos I’de uyanıyorsunuz. İnsanlığın sonsuza dek değişmesi anlamına gelen bir deneyin ana konusu sensin – ama işler çok yanlış gitti. Uzay istasyonu düşman yabancılar tarafından işgal edildi ve şimdi avlanıyorsunuz. Hepsini uzay istasyonundan temizleyin! Herkese iyi eğlenceler dileriz.

Oyuncu, Prey’de Morgan Yu adlı karakteri Talos I uzay istasyonunu keşfederken kontrol eder. Talos I Dünya-Ay L2 yörüngesinde, Typhon adında düşmanca bir yabancı türü araştırıyorlardı. Typhon’un kaçışının doğrulanmasının arından, oyuncu bir çıkış yolu ararken öldürülmemek için çeşitli silahlar ve yetenekler kullanmak zorundadır. Oyuncu istasyonu keşfetmek için çeşitli yetenekler ve çeşitli eşyalara ihtiyaç duymaktadır. Oyuncu, eğer isterse istasyonun tamamını keşfedebilir. Sitemizden memnun kaldıysanız, tekrardan ziyaret etmeyi unutmayınız!

Prey, Birleşik Krallık’taki haftalık satış listelerinde 2. numaraya yükseldi ve Mario Kart 8’in Nintendo Switch satışının arkasında yer aldı. Bu rakamlar, AAA türündeki oyunların Prey ile aynı anda çıkış yapmamasıyla ve geliştirici firmanın bir başka oyunu olan Dishonored 2’nin satışının %38 gerisinde kalması ile geliştiriciler için bir hayal kırıklığı yarattı. Ek olarak, Bethesda’nın resmi çıkış tarihine kadar inceleme kopyaları satın alması, oyunun satışları için kötü bir faktör yarattığı ileri sürüldü. Keyifli oyunlar!


Görüntüler
Asgari Sistem Gereksinimleri
 İşletim Sistemi:Windows 7/8/10 64 BİT
  İşlemci:Intel i5-2400, AMD FX-8320
  Bellek:8 GB RAM
  Ekran Kartı:GTX 660 2GB, AMD Radeon 7850 2GB
  Sabit Disk:20 GB kullanılabilir alan
Fragman

 Çıkış Tarihi: 5 Mayıs 2017
 Tür: Bilim Kurgu
 Platform: PC
 Sürüm: CPY
 Boyut: 25 GB
 İndirme Seçenekleri: Torrent

Yazar Hakkında

unknown

Sitenin kurucusu ve tek içerik ekleyicisi. Oyun macerasına 2005 yılında, Atari ile başladı. 2006-2007 yıllarında bilgisayar ile tanıştı ve müptelası oldu, hâlâ usanmadan bilgisayar ile yaşamaktadır.

Full Torrent Oyun İndir