"target="_blank"

Prince of Persia Warrior Within Torrent İndir

 

Prince of Persia Warrior Within Torrent İndir


Prince of Persia Warrior Within, üçüncü şahıs perspektifinden oynanan aksiyon-macera ve parkur türünde bir video oyunudur ve Prince of Persia: The Sands of Time adlı oyunun devamıdır. Warrior Within, Ubisoft şirketi tarafından geliştirildi ve yayınlandı. Xbox, PlayStation 2, GameCube ve Microsoft Windows platformları için 2 Aralık 2004’te yayınlandı. The Sands of Time adlı oyunun kaldığı yerden devam eder. Savaşta yeni özellikler, özellikle seçenekler ekler. Prens, bir seferde iki silah kullanma ve düşmanlarının silahlarını çalma ve atma yeteneğine sahiptir. Prensin savaş hareketleri repertuarı, oyuncuların önceki oyunda mümkün olandan daha fazla karmaşıklığa sahip düşmanlara saldırmasına izin veren değişen dizelere genişletildi ve bu sayede daha esnek bir savaş sistemi mümkün kılındı. Sands of Time oyunundaki geri sarma, yavaşlama ve hızlanma güçlerine ek olarak, prensin yeni bir kum gücü vardır: çevredeki tüm düşmanları yıkan ve onlara zarar veren dairesel bir “dalga” şeklinde kum özelliği. Klasik oyunlardan birisidir. Her ne kadar eski olsa da, zamanı geçmeyen oyunlardandır. Tadını çıkartın!

Prince of Persia Warrior Within’in karanlık yeraltı dünyasına girin, eleştirel beğeni toplayan Prince Of Persia: The Sands of Time ‘ In devam oyunudur. Dahaka adlı ölümsüz bir varlık, intikam almak amacı ile Prense saldırır. Prens, gizemli ve zorlayıcı yollar ile bu ölümden kaçmalıdır. 30 Kasım 2004 tarihinde piyasaya sürüldü ve oyuncular tarafından sevilen bir oyun oldu. Çeşitli bir dövüş-savaş mekaniğine sahiptir. Bunların arasından sana en uygun ve en kolay gelenini seç ve ardı arkası kesilmeyen düşmanlarına karşı mücadele et. Bir karanlık yeraltı adasındasınız. Burası insanlara karşı kötü davranan yaratıkların-kişilerin baş yeri. Burayı yerle bir edin! Herkese iyi eğlenceler dileriz…

Tavsiye Oyun: Assassin’s Creed Syndicate


Görüntüler

Asgari Sistem Gereksinimleri
 İşletim SistemiWindows 2000/XP
 İşlemci1 GHz Pentium® III, AMD Athlon
 Bellek256 MB / 512 önerilir
 Ekran KartıNVIDIA GeForce 3 or higher, ATI Radeon 7500
 Sabit Disk1.5 GB kullanılabilir alan

Fragman


 Çıkış Tarihi: 30 Kasım 2004
 Tür: Aksiyon
 Platform: PC
 Sürüm: GOG
 Boyut: 2.74 GB
 İndirme Seçenekleri: Torrent

Yazar Hakkında

unknown

Sitenin kurucusu ve tek içerik ekleyicisi. Oyun macerasına 2005 yılında, Atari ile başladı. 2006-2007 yıllarında bilgisayar ile tanıştı ve müptelası oldu, hâlâ usanmadan bilgisayar ile yaşamaktadır.

Full Torrent Oyun İndir