Prototype 1 Torrent İndir

 

Prototype 1 Torrent İndir


Prototype 1 [PROTOTYPE] olarak stilize edilmiştir; Radical Entertainment tarafından geliştirilen ve Activision tarafından yayınlanan bir açık dünya Aksiyon-Macera türünde video oyunudur. Oyun Kuzey Amerika’da 9 Haziran 2009’da (PlayStation 3 ve Xbox 360 için), Kuzey Amerika’nın güneybatı kısımlarında (Microsoft Windows için) ve Okyanusya’da 10 Haziran’da ve Avrupa’da 12 Haziran’da yayınlandı. PlayStation 4 ve Xbox One sürümleri, 14 Temmuz 2015’te Prototype Biohazard paketi olarak piyasaya sürüldü. Oyunların ayrı sürümleri Ağustos 2015’te kullanıma sunuldu. Üçüncü şahıs perspektifinden oynanan macera ve aksiyon türünde bir video oyunudur. Kendine has bir açık dünyası vardır.

Prototype 1, Manhattan’da yer alan oyun, Alex Mercer adındaki adamın hikayesini anlatıyor. Bu adam bireyleri korkunç şiddet canavarlarına dönüştüren bir veba olan Blacklight’ı durdurmak için mücadele ediyor. Alex Mercer (baş karakter), arayışı sırasında geçmişini ortaya çıkarmaya çalışırken hem ABD Ordusu hem de Blackwatch adlı siyah bir operasyon gücü ile çatışmaya giriyor. Oyunun ana amacı paralel Manhattan açık dünyasında oyunculara özgür bir dolaşım ortamı sağlamak üzerinedir. Oyuncu bu özgür dünyada, oyun mekanikleri ile istediği her şeyi yapabilecektir.

Oyun, hem ticari hem de eleştirisel beğeni toplayarak başarılı oldu. Eleştirmenler, oyunu özgünlüğünden ve çekici oynanış tarzından dolayı övdüler. Birçok yorumcu, Prototype 1’den bir ay önce piyasaya sürülen bir başka açık dünya aksiyon-macera oyunu olan Infamous ile bu oyunu karşılaştırdı. Sonuç olarak, Prototype 2, Nisan 2012’de piyasaya sürüldü ve seri böylelikle yeni bir oyun kazanmış oldu. 2012’de çıkan bu oyunun ardından seriye yeni bir oyun eklenmemiştir. Herkese keyifli oyunlar dileriz… Eğer açık dünya türündeki oyunları seviyorsanız, bu oyunda size güzel bir deneyim yaşatacaktır. Oyunculardan çoğunlukla olumlu incelemesini almıştır.

Tavsiye Oyun: CrackDown 3


Görüntüler

Asgari Sistem Gereksinimleri
 İşletim SistemiWindows® XP (Service Pack 3) veya Windows Vista®
 İşlemciIntel® Core™2 Duo 2.6 GHz veya AMD Athlon™ 64 X2 4000+
 BellekVista 2 GB RAM / XP 1 GB RAM
 Ekran KartıNVIDIA® GeForce® 7800 GT 256 MB
 Sabit Disk8GB kullanılabilir alan

Fragman


 Çıkış Tarihi: 10 Haziran 2009
 Tür: Aksiyon
 Platform: PC
 Sürüm: Razor1911
 Boyut: 7.42 GB
 İndirme Seçenekleri: Torrent

Yazar Hakkında

unknown

Sitenin kurucusu ve tek içerik ekleyicisi. Oyun macerasına 2005 yılında, Atari ile başladı. 2006-2007 yıllarında bilgisayar ile tanıştı ve müptelası oldu, hâlâ usanmadan bilgisayar ile yaşamaktadır.

Full Torrent Oyun İndir