Prototype 2 Torrent İndir

 


Prototype 2 ( [PROTOTYPE2] olarak stilize edilmiştir. ) 2012 yılında çıkış yapmış, açık dünyaya sahip aksiyon-macera türünde bir video oyunudur. Oyun, üçüncü şahıs perspektifi ile oynanmaktadır (TPS). Kanada kökenli stüdyo Radical Entertainment tarafından geliştirilip, Activision şirketi tarafından yayınlandı. 2009 senesinde piyasaya sürülen Prototype 1‘e devam oyun olarak çıkışını gerçekleştirmiştir. Oyun 2010 yılında, Spike VGA Ödülleri esnasında oyunculara duyurulmuştur. PlayStation 4 ve Xbox One platformları için 14 Haziran 2015 tarihinde Protype 1 ile birlikte, bir paket olarak piyasaya sürülmüştür. Ayrık sürümler Ağustos 2015’de bu platformlarda etkin olmuştur. 24 Nisan 2012 tarihinde ise Microsoft Windows için yayınlanmıştı. Tadını çıkartın!

Prototype 2 ile oyunculara yeni baş kahraman tanıtılıyor: James Heller. Bu adam, Blacklight (kara ışık) virüsünü yok etmek için mücadele ediyor ve engeller ile karşılaşıyor. Oyunun ana hikayesinde bir intikam öyküsü de yer almaktadır. Serinin ilk oyununda baş kahraman olan Alex Mercer’e karşı bir intikam savaşı vereceksiniz. Oyun bir süreliğine en çok satanlar listesinde yer alsa da zamanla satış başarısı düşmüştür. Bu nedenle geliştirici şirket küçülmüştür. Metacritic web sitesinin verilerine göre 100 puan üzerinden 76 aldı. Oyunculardan ise %65 olumlu inceleme alarak “karışık” yorumunu aldı. Serinin ilk oyunu kadar ses getirmedi ve ortalama bir oyun olarak nitelendirildi. Açık dünyada, öldürmek, savaşmak gibi eylemleri seviyorsanız, serinin iki oyunu da sizler için uygundur. Herkese iyi eğlenceler dileriz…

Tavsiye Oyun: Dark Souls 3


Görüntüler

Asgari Sistem Gereksinimleri
 İşletim SistemiWindows XP / Vista / 7
 İşlemciIntel Core 2 Duo 2.6GHz, AMD Phenom X3 8750
 Bellek2 GB RAM
 Ekran KartıNVIDIA GeForce 8800 GT with 512 MB RAM, ATI Radeon HD 4850
 Sabit Disk10 gb kullanılabilir alan

Fragman


 Çıkış Tarihi: 27 Temmuz 2012
 Tür: Aksiyon
 Platform: PC
 Sürüm: Skidrow
 Boyut: 8.73 GB
 İndirme Seçenekleri: Torrent

Yazar Hakkında

unknown

Sitenin kurucusu ve tek içerik ekleyicisi. Oyun macerasına 2005 yılında, Atari ile başladı. 2006-2007 yıllarında bilgisayar ile tanıştı ve müptelası oldu, hâlâ usanmadan bilgisayar ile yaşamaktadır.

Full Torrent Oyun İndir