"target="_blank"

QUBE 2 Torrent İndir

 
 QUBE 2 Torrent İndir

QUBE 2 Torrent İndir

Gizemli bir yerdesiniz ve buraya nasıl geldiğinizi hatırlamıyorsunuz fakat bildiğiniz şey burasının kesinlike sizin dünyanızın olmadığı.
 Çıkış Tarihi: 3 Mayıs 2018
 Tür: Bilim Kurgu
 Platform: PC
 Sürüm: Codex
 Boyut: 3.13 GB
 İndirme Seçenekleri: Torrent
Görüntüler 
Hakkında  

QUBE 2, Toxic Games adlı bağımsız bir firma tarafından geliştirlip, Trapped Nerve Games şirketi tarafından dağıtılmıştır. QUBE 2, birinci şahıs perspektifinden oynanan macera, bilim kurgu ve bulmaca oyunudur. Eski bir uzaylı kalıntıları arasında uyanmış bir arkeolog olan Amelia Cross’un rolünü üstleneceksin. Senden başka bir kurtulanın sana uzaktan yardım etmesi ile bu gizemli dünyada hayatta kalacaksın ve bulmacaları, aldatmaları çözerek evinin yolunu bulmaya çalışacaksın. 13 Mart 2018 tarihinde çıkış yapmıştır. 

QUBE 2, Enteresan ve sonradan size takılmış eller ile bulunduğunuz ortama nasıl geldiğiniz bilmeden oynayacaksınız. Sizi bekleyen onlarca labirent, gezinmek ve araştırmak zorunda olduğunuz yapılarla dolu bu dünyada aklınızı kullanın ve diğer kurtulanın yardımı ile gizemi, bulmacayı çözün, evinize tekrardan geri dönün!

QUBE 2 Torrent Aracınızdaki yapıyı değiştirmek ve ortama adapte etmek için eldivenlerinizi kullanın, diğer kurtulan ile belirli bir yerde buluşup evinize dönün. İyi eğlenceler dileriz…

Tavsiye Oyun: Wolfenstein 2 The New Colossus   
Asgari Sistem Gereksinimleri
 İşletim Sistemi: Windows 7 64-bit
  İşlemci: Intel / Amd dört çekirdek 2.5 GHZ ve daha iyileri
  Bellek: 4 GB RAM ve daha fazlası
  Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 470 or AMD Radeon 6870 ve daha iyileri
  Sabit Disk: 4 GB kullanılabilir alan gerekiyor
Fragman

QUBE 2 Torrent İndir

Yazar Hakkında

unknown

Sitenin kurucusu ve tek içerik ekleyicisi. Oyun macerasına 2005 yılında, Atari ile başladı. 2006-2007 yıllarında bilgisayar ile tanıştı ve müptelası oldu, hâlâ usanmadan bilgisayar ile yaşamaktadır.

Full Torrent Oyun İndir