"target="_blank"

RAGE Torrent İndir

 

RAGE, Yayımcılığını Fallout ve Skyrim serilerinden bildiğimiz Bethesda’nın üstlendiği RAGE 2011 yılında çıkmış olmasına rağmen hala kendini oynatabilecek nadide oyunlardan birisidir. Oyunun bir devam oyunu olacak RAGE 2, 2019 senesinde piyasaya sürülmüştür. Çıkışından sekiz sene sonra bir seri haline gelip, devam oyunu çıkacaktır. Birinci şahıs bakış açısından oynanır. Çıktığı zamanların ses getiren oyunlarından birisiydi. id Software tarafından geliştirilmiştir. 2010 yılının Kasım ayında IOS için; 2011 yılının Ekim ayında Microsoft Windows, PlayStation 3 ve Xbox 360 platformları için piyasaya sürülmüştür. 2007 yılında, Apple’ın geliştiriciler konferansında bir demo sürümü ile tanıtılmıştır. QuakeCon etkinliğnide resmi olarak duyurulmuştur. Herkese iyi eğlenceler dileriz…

Rage Torrent indir

RAGE, Bir göktaşı Dünya’yı yok ettikten sonra çok uzak olmayan bir gelecekte kurulmuş ve yıkılmış bir dünyayı geride bırakarak çığır açan birinci kişi gözünden oynanan aksiyon, açık dünya, bilim kurgu ve fps oyunudur. RAGE‘de Eşkiya çeteleri mutantları ve sizinle uğraşan baskıcı devlet yönetimi ile mücadele edin. Tadını çıkartın! Serinin devam oyunu olan RAGE 2 Torrent olarak sitemizde bulunmaktadır. Bağlantıya tıklayarak ilgili oyuna ulaşabilirsiniz!

Tavsiye Oyun: Mafia 3


Görüntüler
Asgari Sistem Gereksinimleri
  İşletim Sistemi:Win XP SP3, Vista, Win 7
  İşlemci:Intel Core 2 Duo veya dengi AMD
  Bellek:2GB RAM
  Ekran Kartı:GeForce 8800, Radeon HD 4200
  Sabit Disk:25GB boş alan
Fragman

 Çıkış Tarihi: 4 Ekim 2011
 Tür: Açık Dünya
 Platform: PC
 Sürüm: Codex
 Boyut: 18 GB
 İndirme Seçenekleri: Torrent

Yazar Hakkında

unknown

Sitenin kurucusu ve tek içerik ekleyicisi. Oyun macerasına 2005 yılında, Atari ile başladı. 2006-2007 yıllarında bilgisayar ile tanıştı ve müptelası oldu, hâlâ usanmadan bilgisayar ile yaşamaktadır.

Full Torrent Oyun İndir