Red Alliance Torrent İndir

 


Red Alliance (Türkçesi: Kırmızı İttifak) gerilimli bir tek oyunculu hikayeyi korku unsurları ile birleştirerek sizlere atmosferik bir oyun sunar. Oyun, gizemli bir bilim adamının Doğu Avrupa’yı baskı altına aldığı yerde geçiyor. Oyuncu bu gizemli bilim insanını durdurmak için uğraşacak ve nihai olarak adaleti tekrardan canlandıracak. Herkese keyifli oyunlar dileriz…

Red Alliance, 2ndUp Studios adlı bağımsız bir firma tarafından geliştirilip, yayınlandı. Birinci şahıs perspektifinden oynanmaktadır. Aksiyon, macera ve korku (gerilim) türlerinde yer alan bir video oyunudur. Microsoft Windows platformu için 10 Ekim 2018 tarihinde piyasaya sürülmüştür. Oyunu inceleyen kırık (40) kişinin %90’ı oyunu beğenmiştir. Eğer bu tarzda oyunları seviyorsanız, sizler için iyi bir tercih olabilir. Eğer ikilemde kaldıysanız, oyunun oynanış videosunu izleyin. Korku ve gerilimi, aksiyon ve macera ile birleştirip sizlere sunuyor. 21. Yüzyıl, Doğu Avrupa, baskıcı bir rejim. Ülke, Dr. Grey’in yalanlarına inanarak çöktü. Gizemli Dr. Grey – illegal araştırmaları için akıl kontrolünü ele geçirmeye çalışan hırslı bir adam – Bu adam hastalık salgını bahanesi ile kendisine paralı askerlerden bir ordu kurdu ve bu şekilde ülkedeki düzeni kurdu. Bu, baskıcı bir rejimi doğurdu ve adaleti öldürdü. Oyunun başlarında, siz bir kahraman olarak oynamaya başlıyorsunuz. Siz ve sizin dostlarınız (Red Alliance) Dr. Grey’in çılgınlığına bir son vermek ve devleti baskıcı rejimden çıkarmak için mücadele ediyorsunuz. Oyun, siz barışı ve adaleti yeniden ülkeye getirmeye çalışırken çeşitli zorlukları karşınıza çıkaracak. Bunları yenin, ülkeyi yeniden ayağa kaldırın! İyi eğlenceler!

Tavsiye Oyun: Enemy Front


Görüntüler

Asgari Sistem Gereksinimleri
 İşletim Sistemi Windows 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7, Windows Vista
 İşlemciIntel® Core™2 Duo E6600 or AMD Phenom™ X3 8750
 Bellek4 GB RAM
 Ekran KartıIntel HD Graphics 4600 / NVIDIA 9800 GT 1GB / AMD HD 4870 1GB
 Sabit Disk5 GB kullanılabilir alan

Fragman


 Çıkış Tarihi: 10 Ekim 2018
 Tür: FPS
 Platform: PC
 Sürüm: Hoodlum
 Boyut: 6.78 GB
 İndirme Seçenekleri: Torrent

Yazar Hakkında

unknown

Sitenin kurucusu ve tek içerik ekleyicisi. Oyun macerasına 2005 yılında, Atari ile başladı. 2006-2007 yıllarında bilgisayar ile tanıştı ve müptelası oldu, hâlâ usanmadan bilgisayar ile yaşamaktadır.

Full Torrent Oyun İndir