Red Orchestra 2 Torrent İndir

 


Red Orchestra 2, Tripwire Interactive tarafından geliştirilip, yayınlanmıştır. 2. Dünya savaşı temalı bir taktik, savaş türünde video oyunudur. Aksiyon içermektedir. Oyun direkt olarak gerçekçi bir savaş atmosferi yansıtıyor. Diğer savaş türlerindeki oyunların hiçbirine benzemiyor. Kendine has özellikleri vardır. Gerçekçi savaş atmosferi, oyunculara hissettirecektir. Nişan alırken tüfek sallanacak, koştuktan sonra bu nişan alma olayı daha da zor hale gelecektir. Oyuncu nişan alacağı sırada sabit durmalı ve bir yerden destek almalıdır. Birinci şahıs bakış açısından oynanmaktadır. Yaralanma özelliği, yorulma gibi özellikler yer almaktadır ve fps tarzında özgün bir yapıttır. Tadını çıkartın! Ayrıca bu oyunun bir farklı sürümü olan yeni çıkmış olan Rising Storm 2 Vietnam‘ı da sitemizde bulabilirsiniz.

Red Orchestra 2, Red Orchestra: Ostfront 41-45 oyununun devamıdır. Oyun direkt olarak Stalingrad muharebesine odaklanmıştır. Zaten oyunun isminde Heroes of Stalingrad (Stalingrad’ın kahramanları) yer almaktadır. Ana oyun iki adet devlet içermektedir: Nazi Almanyası ve Sovyet Rusyası. Sovyet devleti savunan tarafta olurken, Alman tarafı hücum eden taraftır. Oyundaki haritaların hepsi Sovyet topraklarında geçmektedir. Direkt olarak multiplayer (çok oyunculu) moda odaklandığından dolayı tek oyunculu modu zayıftır. Eğer oyunu beğendiyseniz, Steam adlı platform üzerinden satın alabilirsiniz. Eylül 2011 tarihinde piyasaya sürüldü ve halen Avrupa bölgesinde oynanmaktadır. Sitenin yöneticisi olarak bu oyunu geçen aylarda çok fazla oynadım ve sizlere kesinlikle tavsiye ederim! Herkese iyi eğlenceler dilerim…

Tavsiye Oyun: Day of Infamy


Görüntüler

Asgari Sistem Gereksinimleri
 İşletim SistemiWindows XP/Vista/7
 İşlemciÇift Çekirdek 2.3 GHz veya daha iyisi
 Bellek2 GB RAM
 Ekran Kartı256 MB SM 3.0 DX9 uyumlu NVIDIA® GeForce 7800 GTX
 Sabit Disk8 GB boş sabit disk alanı

Fragman


 Çıkış Tarihi: 14 Eylül 2011
 Tür: FPS
 Platform: PC
 Sürüm: Skidrow
 Boyut: 6.88 GB
 İndirme Seçenekleri: Torrent

Yazar Hakkında

unknown

Sitenin kurucusu ve tek içerik ekleyicisi. Oyun macerasına 2005 yılında, Atari ile başladı. 2006-2007 yıllarında bilgisayar ile tanıştı ve müptelası oldu, hâlâ usanmadan bilgisayar ile yaşamaktadır.

Full Torrent Oyun İndir