"target="_blank"

Rend Torrent İndir

 


Rend, Bağımsız bir firma olan Frostkeep Studios tarafından geliştirilip, yayımlanmıştır. Açık dünyası vardır. Üçüncü şahıs bakış açısından oynanır. Hayatta kalma ve macera türlerinde yer alan bir video oyunudur. 29 Mart 2019 tarihinde piyasaya sürüldü. Oyuncular tarafından pek beğenilen bir oyun olmadı; 1.200 kişi oyunu inceledi ve bu incelemelerin %58’i olumlu yöndedir. Bu nedenle oyunun eksik yanlarının olduğunu söyleyebiliriz. Oyunu oynayabilmek için 64 Bit işletim sistemine sahip olmanız gerekmektedir. Buna dikkat edin, 32 bit işletim sistemlerinde oyun çalışmayacaktır. Eğer Rust, Conan Exiles gibi oyunları beğendiyseniz, bu oyunu da beğenilirsiniz. Aynı türlerde yer almaktadılar ve birbirlerine benzerler. Oyun şu anda erken erişim aşamasındadır, bundan dolayı sık-sık güncelleme alacak. Sizlere en güncel sürümleri sunmaya çalışacağız. İndirme bağlantıları, oyun güncellendikçe yenilenecektir. Güncellemeler ile oyunun eksiklikleri giderilir. Tadını çıkartın!

Rend epik fantezi macerasını, zorlayıcı bir hayatta kalma çabası ile birleştiriyor. İskandinav evreninden esinlenmiştir. Klasik modda tek başınıza oynayabilirsiniz. Ya da keşfetme moduna girerek kendi kalenizi inşa edebilir, acımasız yaratıklar ile savaşabilir ve düşmanlarınızı yok edebilirsiniz. Oyunda derin bir yetecek ağacı ve beceri sistemi vardır. Bundan dolayı oyuncular istediği şekilde beceri ve yeteneklerini seçebilecek ve arzu ettiği şekilde savaşacaktır. Oyuncular oynadıkça oyundan birtakım şeyler kazanacaktır. Herkese iyi eğlenceler dileriz…

Tavsiye Oyun: Rust


Görüntüler

Asgari Sistem Gereksinimleri
 İşletim SistemiWindows 7 Service Pack 1, Windows 8, veya Windows 10 64 BIT
 İşlemci2 GHz Dual-Core 64-bit İşlemci
 Bellek4 GB RAM
 Ekran KartıDirectX11 uyumlu 1 GB Video RAMli ekran kartı
 Sabit Disk25 GB kullanılabilir boş alan

Fragman


 Çıkış Tarihi: 29 Mart 2019
 Tür: Hayatta Kalma
 Platform: PC
 Sürüm: Erken Erişim
 Boyut: 7.3 GB
 İndirme Seçenekleri: Torrent

Yazar Hakkında

unknown

Sitenin kurucusu ve tek içerik ekleyicisi. Oyun macerasına 2005 yılında, Atari ile başladı. 2006-2007 yıllarında bilgisayar ile tanıştı ve müptelası oldu, hâlâ usanmadan bilgisayar ile yaşamaktadır.

Full Torrent Oyun İndir