Resident Evil 4 Torrent İndir

 


Resident Evil 4, Capcom şirketi tarafından geliştirilip, yayınlanmıştır. Hayatta kalma-korku türünde yer alan bir video oyunudur. Üçüncü şahıs (TPS) perspektifinden oynanmaktadır. Aksiyon içermektedir. Resident Evil serisinin altıncı büyük oyunudur ve orijinali, 2005 yılında GameCube için piyasaya sürülmüştü. Oyuncular, Amerika’nın özel dedektifi olan Leon S. Kennedy adındaki bir karakterin kontrolünü alacaklar. Bu ajan Amerika başkanının kızı olan Ashley Graham’i kurtarmak için görevlendirildi. Ashley Graham bir tarikat tarafından kaçırılmıştır. Leon Avrupa’nın kırsal bir bölgesinde enfekte olmuş zombiler ile mücadele eder ve casus Ada Wong ile bir araya gelir. Tadını çıkartın!

Resident Evil 4’nin geliştirilmesi 1999 yılının ilk yarısında PlayStation 2 için başlatılmıştır. Oyun birçok geliştirmeden geçti, bunlardan biri Hideki Kamiya tarafındandı diğer ise Shinji Mikami. Oyun ilk olarak GameCube platformu için özel olan beş oyunun içerisinde duyuruldu. Bu platformda çıkış yapıktan sonra PlayStation 2 platformu için piyasaya sürüldü. Resident Evil 4 bir sürü platforma “ported” uyumu hale getirilmiştir, bunlar: Windows, Wii, PlayStation 3, Xbox 360, PlayStation 4, Xbox One, ve Nintendo Switch’dir. Boyutu düşürülmüş sürümü iOS, Zeebo ve Android içindir.

Resident Evil 4 eleştirisel beğeni topladı. Hikaye anlatımı, oynanış tarzı, seslendirmeler ve karakterler nedeni ile bolca övüldü. 2005 yılında birçok yılın oyun ödülünü kazanmıştır. Hayatta kalma korku tarzında olan, üçüncü şahıs perspektifinden oynanan oyunların bir evrimi olarak görüldü ve bu türdeki oyunların birçoğunu etkiledi. Çapraz platform için etkileyici bir oyun oldu. Oyun, omuz hizasından oynanan üçüncü şahıs perspektifinde bir ilk olarak görüldü ve tüm zamanların en iyi oyunlarından biri olarak öne sürüldü. Bu oyunun devam oyunu olan Resident Evil 5 2009 senesinde piyasaya sürülmüştür. Sizlere oyunun HD Edition sürümünü sunuyoruz. Bu sürüm ile oyunun grafikleri daha iyi bir hal alıyor. Herkese iyi eğlenceler dileriz!

Tavsiye Oyun: The Evil Within 1


Görüntüler

Asgari Sistem Gereksinimleri
 İşletim SistemiWindows XP/ Vista®, Windows 7, Windows 8
 İşlemciIntel® Core™ 2 Duo 2.4 Ghz or better, AMD Athlon™ X2 2.8 Ghz
 Bellek2 GB RAM
 Ekran KartıNVIDIA® GeForce® 8800GTS or better, ATI Radeon™ HD 4850
 Sabit Disk15 GB kullanılabilir alan

Fragman


 Çıkış Tarihi: 11 Ocak 2005
 Tür: Korku
 Platform: PC
 Sürüm: Reloaded
 Boyut: 11.8 GB
 İndirme Seçenekleri: Torrent

Yazar Hakkında

unknown

Sitenin kurucusu ve tek içerik ekleyicisi. Oyun macerasına 2005 yılında, Atari ile başladı. 2006-2007 yıllarında bilgisayar ile tanıştı ve müptelası oldu, hâlâ usanmadan bilgisayar ile yaşamaktadır.

Full Torrent Oyun İndir