"target="_blank"

Resident Evil 6 Torrent İndir

 


Resident Evil 6, Capcom şirketi tarafından geliştirilip, yayınlanan; üçüncü şahıs bakış açısından oynanan aksiyon, korku türünde bir video oyunudur. Ekim 2012 tarihinde PlayStation 3 ve Xbox 360 için yayınlanırken, Microsoft Windows için Mart 2013’de piyasaya sürülmüştür. Oyuncular birçok karakteri kontrol edecekler, bunlara Leon S. Kennedy, Chris Redfield ve Ada Wong karakterleri de dahildir. Oyuncular bu karakterler ile terörist ataklarına ve zombilere karşı mücadele edecekler. Oyundaki oynadığınız her karakterin kendine özgü becerisi ve tarzı vardır. Zombili dünyada geçen, aksiyona dayalı oyunların atası olan Resident Evil‘in sevilen oyunlarından birisidir. Tadını çıkartın!

Resident Evil 6, 2009 senesinde kavramlaştırıldı ve aynı sene Resident Evil 4‘ün geliştiricisi olan Hiroyuki Kobayashi’ın altında tam bir geliştirme aşamasın girdi. Oyunu aynı anda tam altı yüz (600) kişi geliştirdi ve bu nedenle Capcom’un o zamanlar – belki de hala – en büyük yapımı oldu. Oyun “karışık” yorumlar almıştır. Bazı eleştirmenler oyunun hikayesini ve temasını övdüler ancak iç içe geçmiş kampanyalar ve hayatta kalma unsurlarından uzaklaştığı için eleştiriler aldı. 8.8 milyon kopya satarak Capcom’un en çok satan üçüncü oyunu oldu. Capcom’un Resident Evil 5 ve Monster Hunter oyunları birinci ve ikinci sıraya almıştır. PlayStation 4 ve Xbox One konsolları için 2016 tarihinde tüm indirilebilir içerikleri ile birlikte tekrardan yayınlanmıştır. Eğer aksiyona dayalı korku-gerilim oyunlarından hoşlanıyorsanız, Resident Evil 6 sizler için iyi bir seçim olacaktır. Ayrıca, sitemizde Resident Evil 4 ve Resident Evil 2‘yi bulabilir, inceleyebilir ve indirebilirsiniz. Eğer bu oyunu sevdiyseniz, serinin bu oyunlarını da seveceksinizdir. Herkese iyi eğlenceler dileriz… 

Tavsiye Oyun: Dying Light


Görüntüler

Asgari Sistem Gereksinimleri
 İşletim SistemiWindows Vista®/XP, Windows 7, Windows 8
 İşlemciIntel® CoreTM2 Duo 2.4 Ghz or better, AMD AthlonTM X2 2.8 Ghz
 Bellek2 GB RAM
 Ekran KartıNVIDIA® GeForce® 8800GTS
 Sabit Disk16 GB kullanılabilir alan

Fragman


 Çıkış Tarihi: 22 Mart 2013
 Tür: Aksiyon
 Platform: PC
 Sürüm: Reloaded
 Boyut: 16.35 GB
 İndirme Seçenekleri: Torrent

Yazar Hakkında

unknown

Sitenin kurucusu ve tek içerik ekleyicisi. Oyun macerasına 2005 yılında, Atari ile başladı. 2006-2007 yıllarında bilgisayar ile tanıştı ve müptelası oldu, hâlâ usanmadan bilgisayar ile yaşamaktadır.

Full Torrent Oyun İndir