"target="_blank"

Rise of Industry Torrent İndir

 
 Rise of Industry Torrent İndir

Rise of Industry Torrent İndir

Vereceğiniz kararlar üzerine düşünün ve en doğru kararı ticaret imparatorluğunuz için verin. 100’den fazla üretilebilir maldan hangisini üreteceksiniz?
 Çıkış Tarihi: 9 Şubat 2018
 Tür: Strateji
 Platform: PC
 Sürüm: GOG
 Boyut: 450 MB
 İndirme Seçenekleri: Torrent
Görüntüler 
 
Hakkında  

Rise of Industry, Bağımsız bir firma olan Dapper Penguin Studios tarafından geliştirilmiş, Kasedo Games tarafından ise dağıtılmıştır. Rise of Industry şu anda erken erişimde olan bir simülasyon, strateji, inşa etme ve yönetim oyunudur. 20. Yüzyılın başlarındaki bir sanayicinin gözünden piyasayı görmenize olanak sağlayan stratejik bir oyundur. İmparatorluğunuzu büyütmek için inşa edin ve yönetin. Yeni bir girişimci olarak, fabrikalar kuracak, yeni hatlar inşa edecek, ham maddeleri taşıyacaksın ve bitmiş olan ürünleri üreteceksin. İyi eğlenceler dileriz..

Rise of Industry, Bu oyun her oyuncu tarzı için bir özellik sunmaktadır: İstediğiniz bir alanı seçin ve onun üzerine yoğunlaşın, özelliklerinizi geliştirin ve ticaret imparatorluğunuzun gücünü arttırın! 100’ün üzerinde üretilebilecek maldan seçim yapın ve fabrikalarınız ile en verimli şekilde malları üretin, gelişmiş hatlarınız ile onları müşterilerine teslim edin. Dünyayı yönetmeye hazır mısın? Vereceğin stratejik kararlar ile ticarethaneni güçlendirecek ve onu bir krallığa dönüştüreceksin.

Tavsiye Oyun: RAGE
Asgari Sistem Gereksinimleri
 İşletim Sistemi: Windows (64 bit) 7 / 8 / 8.1 / 10
  İşlemci: Intel Core 2 Duo, 3.0GHz / AMD Athlon 64 X2 6400+, 3.2GHz
  Bellek: 4 GB RAM
  Ekran Kartı: nVIDIA GeForce GTX 260, 512 MB / ATI Radeon HD 5670
  Sabit Disk: 1 GB kullanılabilir alan
Fragman

Rise of Industry Torrent İndir

Yazar Hakkında

unknown

Sitenin kurucusu ve tek içerik ekleyicisi. Oyun macerasına 2005 yılında, Atari ile başladı. 2006-2007 yıllarında bilgisayar ile tanıştı ve müptelası oldu, hâlâ usanmadan bilgisayar ile yaşamaktadır.

Full Torrent Oyun İndir