"target="_blank"

Rise of Nations Torrent İndir

 

Rise of Nations Torrent İndir


Rise of Nations Torrent İndir

Rise of Nations, SkyBox Labs ve Big Huge Games adlı şirketler tarafından geliştirilip, Microsoft Studios tarafından yayınlanmıştır. İlk oyun 2003 yılında çıkmıştı ve oyuncular tarafından çok sevilmişti. oyunun sitemizde sizlere sunduğumuz sürümü 2014 yılında geliştirilen Extended Edition sürümüdür. Grafik açısından geliştirilmiş sürümüdür. Tepeden bakış açısıyla oynanan gerçek zamanlı strateji oyunudur. Keyifli oyunlar!

Rise of Nations, Antik Çağ’da tek bir kentle başlayın; Kaynak toplayın; Bir altyapı inşa edin; Araştırma teknolojileri; Piramitler ve Eyfel Kulesi gibi Dünyanın Harikalarını inşa edin; Ve dünya çapında askeri gücünüzü genişletin, düşman ulusları bombardıman uçakları, savaş gemileri ve tanklarla işgal edin! Birbirinden farklı on sekiz millet – her birinin kendi özel birlikleri ve yetenekleri var – Yüzden fazla yönetilebilir askeri birlikler, havada, karada ve denizde birlikler – helikopterler, konvoylar ve piyadeler – Dünyanın on dört harikası yer alıyor, Eyfel Kulesi gibi. Her biri ait olduğu millete özel bonuslar veriyor. Bir düzineden fazla harita tipi ve çeşitliliği: Amazon Yağmur ormanları, Himayalar ve Nile deltası. Dünyayı fetih etme kampanyası. Herkese iyi eğlenceler dileriz…


Görüntüler
Asgari Sistem Gereksinimleri
  İşletim Sistemi:Windows Vista, 7, 8.1+
  İşlemci:1.6
  Bellek:1 GB RAM
  Ekran Kartı:Direct X 10 uyumlu
  Sabit Disk:3 GB kullanılabilir alan
Fragman

 Çıkış Tarihi: 13 Haziran 2014
 Tür: Strateji
 Platform: PC
 Sürüm: FLT
 Boyut: 2.09 GB
 İndirme Seçenekleri: Torrent

Yazar Hakkında

unknown

Sitenin kurucusu ve tek içerik ekleyicisi. Oyun macerasına 2005 yılında, Atari ile başladı. 2006-2007 yıllarında bilgisayar ile tanıştı ve müptelası oldu, hâlâ usanmadan bilgisayar ile yaşamaktadır.

Full Torrent Oyun İndir