"target="_blank"

Rise of the Tomb Raider Torrent İndir

 

Rise of the Tomb Raider Torrent İndir

Rise of the Tomb Raider, Crystal Dynamics tarafından geliştirilen ve üçüncü şahıs perspektifinden oynana bir aksiyon-macera video oyunudur. Bu 2013 video oyunu, Tomb Raider serisinin on birinci oyunudur. Oyun, 2015 yılında Microsoft Studios tarafından Xbox One ve Xbox 360 platformları için piyasaya sürüldü. Square Enix, 2016 yılında Microsoft Windows ve PlayStation 4 için oyunu piyasaya sürdü. Keyifli oyunlar!

Rise of the Tomb Raider, Lara, Siberia adlı bölgeye efsanevi şehir Kitezh’i aramak için girmiştir. Aynı zamanda bu bölge Trinity adlı bir grup tarafından, şehrin ölümsüzlüğünü korumak için korunmaktadır. Lara çevreyi dolaşmalı ve düşmanlar ile savaş vermelidir. Bazı bölgelerde gizlice ilerleyebilir. Yarı açık merkezlere girebilir ve bu merkezlerde bazı şeyler kazanabilir. Bu merkezlerde Lara belirli mücadeleleri ödüller kazanmak, yan görevlere girişmek ve bir takım materyalleri kazanmak için açabilir.  Açık alanlarda gerekli malzemeleri toplayabilirsiniz, ancak buralarda düşmanlarınız olacak!

Tomb Raider’in olaylarından bir yıl sonra, arkeolog Lara Croft, doğaüstü olan Yamatai’deki deneyimini açıklamakta zorlanıyor ve travma sonrası stres bozukluğu yaşıyor. Cevap ararken, babasının kayıp Kitezh şehri ve ölümsüzlük vaadi hakkındaki araştırmalarına dönüyor. Ortağı Ana, Lara’nın Kitezh’e olan saplantısının onu intihara sürüklediği konusunda Lara’yı uyarmaya çalışıyor. Lara onu görmezden geliyor ve Kitezh efsanesi için önemli bir figür olarak Suriye’ye bir gezi düzenliyor. Burada, Constantinople’in peygamberinin mezarını aramaya başlıyor. Aradığı mezar boşa çıkar ve Lara, Trinity’nin – doğaüstü olayları araştıran paramiliter örgütü ve liderleri Konstantin’i koruyan eski bir şövalyeler düzeni tarafından durduruluyor. Lara kaçarken, babasının Croft malikanesindeki çalışmasında yer alan Rus dini tarihiyle ilgili bir kitapta yer alan mezara kazınmış bir sembol keşfeder. Bir Trinity suikastçısı malikaneye sızar ve kitabı çalar, Lara ve arkadaşı olan Jonah’ı Sibirya’ya götürür. Grup bir dağa tırmanırken çığ düşer ve Lara bu yüzden macerasına yalnız devam etmek zorunda kalır. Herkese iyi eğlenceler dileriz…


Görüntüler
Asgari Sistem Gereksinimleri
  İşletim Sistemi:Windows 7 64bit
  İşlemci:Intel Core i3-2100 veya AMD dengi
  Bellek:6 GB RAM
  Ekran Kartı:NVIDIA GTX 650 2GB or AMD HD7770 2GB
  Sabit Disk:25 GB kullanılabilir alan
Fragman

 Çıkış Tarihi: 28 Ocak 2016
 Tür: Macera
 Platform: PC
 Sürüm: CPY
 Boyut: 33 GB
 İndirme Seçenekleri: Torrent

” Oyunun, 20 Years Celebration sürümüdür. Son sürüm güncellenmiştir, Tüm DLC’leri ve Dilleri kapsamaktadır. “

Yazar Hakkında

unknown

Sitenin kurucusu ve tek içerik ekleyicisi. Oyun macerasına 2005 yılında, Atari ile başladı. 2006-2007 yıllarında bilgisayar ile tanıştı ve müptelası oldu, hâlâ usanmadan bilgisayar ile yaşamaktadır.

Full Torrent Oyun İndir