"target="_blank"

Risen 1 Torrent İndir

 

Risen 1 Torrent İndir

Risen 1, Üçüncü şahıs perspektifinden oynanan, açık bir dünyada geçen, aksiyon, macera ve rol yapma oyunudur. Risen serisi, bu oyun ile başlamış, ardından 2 oyun ile devam etmiştir. En güncel oyunu olan Risen 3, 2014 yılında çıkış yapmıştır. Risen 1, 30 Ekim 2009 tarihinde piyasaya sürülmüştür. Keyifli oyunlar…
Risen 1, Adanın Faranga’ya yeni bir kahramana ihtiyacı var! Her hareketin sonucu olan cesur, ham ve atmosferik bir fantastik dünyayı keşfedebilirsiniz. Gizemli depremler, korkunç canavarlar ve düşünülemez hazinelerle dolu Risen‘in destansı dünyasında, kılıçla dövüşün, kişisel dövüş sanatını öğrenin veya güçlü bir büyücü olun.
Risen 1, görselleri Sicilya’dan esinlenen Faranga Adası’nda yer almaktadır. Çevre çoğunlukla dağlıktır, farklı iklimler ve Akdeniz bitki örtüsü ile kaplıdır. Adada aktif bir yanardağ hakim ve yaratıklar çok çeşitlidir; adada Sicilya ve Norman dönemindenden kalan İspanyol engizisyon binaları ve düşündüren isimleri vardır. Faranga’da iki ana yerleşim vardır: Harbour Town, haydut şefi Don Esteban egemenliği altında; ve manastır, büyücülerin ve bilim adamlarının çalıştığı yer. Adayı süsleyen küçük yerleşim yerleri ve çiftliklerin yanı sıra avcıların ve büyücülerin yalnız konutları vardır. Tekrardan sitemize bekleriz!
İnsanlık onları yöneten tanrıları uzaklaştırmak için sihir kullandıktan sonra, yanlışlıkla Titanları serbest bıraktılar, eski varlıklar daha önce tanrılar tarafından mühürlendi. Faranga Adası’nda, antik tapınak kalıntıları kendiliğinden yerden yükselir ve Yeraltı Mezarları ve zindanlar gibi birbirine bağlı yeraltı alanlarına erişim sağlar. Ada, sürekli fırtınalarla çevrilidir ve bundan dolayı adayı terk etmek ya da adaya giriş yapmak imkansızdır. Herkese iyi eğlenceler dileriz…

Tavsiye Oyun: Dark Souls 3 Torrent


Görüntüler
Asgari Sistem Gereksinimleri
 İşletim Sistemi:Windows XP
  İşlemci:2 GHz Intel Pentium 4
  Bellek:1 GB RAM
  Ekran Kartı:256 MB nVidia GeForce 7900/ATI Radeon X1800
  Sabit Disk:2.5 GB boş alan
Fragman

 Çıkış Tarihi: 30 Ekim 2009
 Tür: Rol Yapmaa
 Platform: PC
 Sürüm: Reloaded
 Boyut: 1.88 GB
 İndirme Seçenekleri: Torrent

Yazar Hakkında

unknown

Sitenin kurucusu ve tek içerik ekleyicisi. Oyun macerasına 2005 yılında, Atari ile başladı. 2006-2007 yıllarında bilgisayar ile tanıştı ve müptelası oldu, hâlâ usanmadan bilgisayar ile yaşamaktadır.

Full Torrent Oyun İndir