Rogue Trooper Redux

 


Rogue Trooper Redux, Rebellion Developments tarafından geliştirilip, Eidos Interactive şirketi tarafından yayımlanmıştır. Üçüncü kişi bakış açısından oynanır. Aksiyon ve macera türlerinde yer alan bir video oyunudur. Microsoft Windows, PlayStation 2 ve Xbox platformlarında 2006 senesinde çıkış yapmıştır. Oyunun Rogue Trooper: Quartz Zone Massacre isimli Wii sürümü 2009 senesinde piyasaya sürülmüştür. Herkese iyi eğlenceler dileriz. Üçüncü kişi gözünden oynanan aksiyon, savaş oyunları seviyorsanız, sizler için uygun bir oyundur.

Rogue Trooper Redux Torrent indir

Rogue Trooper Redux, Orijinal karikatürden birkaç hikaye ve başlangıç unsuru içermektedir. Oyunun remastered (yeniden yapım) sürümü Microsoft Windows, PlayStation 4, Xbox One ve Nintendo Switch platformları için duyuruldu ve 17 Ekim 2017 tarihinde bu platformlarda çıkış yaptı. İnceleme toplama sitesi olan Metacritic’in verilerine göre oyun çıkış yaptığı tüm platformlarda “ortalama” yorumunu almıştır. Oyuncuların beğenisini kazanmıştır. Çıktığı yıllarda oynanılan bir oyundu ve sitemizde sizlere yeniden yapım (redux – remastered) sürümünü sunuyoruz. Bu sürüm ile birlikte oyunun grafikleri, animasyonları ve seslendirmeleri vb. içerikleri günümüz teknolojisine uyumlu hale getirildi. Yani kısacası oyun, yeni teknolojiler ile bir daha yapıldı. Hikaye aynıdır. Tadını çıkartın!


Görüntüler

Asgari Sistem Gereksinimleri
 İşletim SistemiWindows 7, Windows 8.1, Windows 10 64 BIT
 İşlemciIntel CPU Core i3-2100
 Bellek4 GB RAM
 Ekran KartıAMD Radeon HD 7870 (2GB) or NVIDIA GeForce GTX 660 (2GB)
 Sabit Disk20 GB kullanılabilir alan

Fragman


 Çıkış Tarihi: 17 Ekim 2017
 Tür: TPS
 Platform: Bilgisayar
 Sürüm: Codex
 Boyut: 13.6 GB
 İndirme Seçenekleri: Torrent

Yazar Hakkında

unknown

Sitenin kurucusu ve tek içerik ekleyicisi. Oyun macerasına 2005 yılında, Atari ile başladı. 2006-2007 yıllarında bilgisayar ile tanıştı ve müptelası oldu, hâlâ usanmadan bilgisayar ile yaşamaktadır.

Full Torrent Oyun İndir