"target="_blank"

Rome: Total War Torrent İndir

 

Rome: Total War Torrent İndir

Rome: Total War, CREATIVE ASSEMBLY adlı şirket tarafından geliştirilip, SEGA tarafından yayınlanmıştır. Bilgisayar için geliştirilip 22 Eylül 2004 tarihinde piyasaya sürülmüştür. Grafikleri her ne kadar kötü gözükse de, oynanmayı hak eden bir başyapıt… IGN, GameSpy ve Gamespot tarafından 2004’ün en iyi strateji oyunu seçildi. Keyifli oyunlar diliyorum.

Rome: Total War, İnsanlığın şu ana dek tanıdığı en kudretli imparatorluğu kontrol ve fetih et! Roma İmparatorluğu’nu yönettiğin zaman sakın askerlerini ve kılıçlarını bırakma! Barış hala sağlanmaadı, Barbarlar, Roma İmparatorluğunun topraklarına doğru geliyorlar. Onlara karşı çetin bir savaş vermeli ve topraklarını barbarlardan korumalısın! Kara ve denizde güçlenin. Ordularınızı düşmanlarınıza göre birlikler alın. Oyunun ana kampanyası, üç Roma ailesinden birinin kontrolünü üstlendiği oyuncu ile birlikte, orta ve geç Roma Cumhuriyeti ve erken Roma İmparatorluğu (M.Ö. 270 – MS 14) sırasında belirlendi; diğer gruplar açıldıktan sonra oynanabilir. Oyun, Avrupa, Kuzey Afrika ve Yakın Doğu’da gerçekleşen, sıra tabanlı bir stratejik kampanya çerçevesinde çerçevelenmiş gerçek zamanlı taktik savaşları içeriyor. Stratejik düzeyde, oyuncular diplomasiyi yönetiyor, altyapı geliştiriyor, orduları hareket ettiriyor ve nüfusun büyümesini ve kamu düzenini vergiler ve gladyatör oyunları ile yönetiyorlar. Taktik ölçekte oyuncu, şehir içindeki veya arasındaki düşman ordularına karşı gerçek zamanlı savaşlar yönetiyor. Diplomasi ile ittifaklar yapılıyor ve bu sayede ülke daha güçlü bir hal alıyor. Herkese iyi eğlenceler!

Sitemizden Total War serisinin diğer oyunlarını indirebilirsiniz!


Görüntüler
Asgari Sistem Gereksinimleri
  İşletim SistemiMicrosoft® Windows® 2000/XP
  İşlemci:Pentium III 1.0GHz or Athlon 1.0GHz
  Bellek:256MB
  Ekran Kartı:64MB VRAM
  Sabit Disk:2.9GB boş alan
Fragman

 Çıkış Tarihi: 22 Eylül 2004
 Tür: Strateji
 Platform: PC
 Sürüm: Reloaded
 Boyut: 1.89 GB
 İndirme Seçenekleri: Torrent

Yazar Hakkında

unknown

Sitenin kurucusu ve tek içerik ekleyicisi. Oyun macerasına 2005 yılında, Atari ile başladı. 2006-2007 yıllarında bilgisayar ile tanıştı ve müptelası oldu, hâlâ usanmadan bilgisayar ile yaşamaktadır.

Full Torrent Oyun İndir