"target="_blank"

Rust Torrent İndir

 
Rust Torrent İndir

Rust Torrent İndir

Diğer oyunculardan korunun, avlanın, su bulun, barınak inşa edin ve kendinize soğuktan koruyan kıyafetler bulun; hayatta kalın!
 Çıkış Tarihi: 8 Şubat 2018
 Tür: Hayatta Kalma
 Platform: PC
 Sürüm: v2086
 Boyut: 3.86 GB
 İndirme Seçenekleri: Torrent
Görüntüler 
Hakkında  

Rust, Facepunch Studios adlı bağımsız bir firma tarafından geliştirilip, dağıtılmıştır. Rust, uzun süre erken erişimde kalmış ve şu anda tam sürümü çıkmış olan birinci şahıs perspektifinden oynanan hayatta kalma, açık dünya ve aksiyon oyunudur. Bu oyundaki tek amacınız var o da hayatta kalmak. Hayatta kalabilmek adına her şeyi yapabilirsiniz, her türlü entrikayı çevirebilir, her türlü kurnazlığı yapabilirsiniz. Tam sürümü 8 Şubat 2018 tarihinde çıkış yapmıştır. İyi eğlenceler dileriz… Hayatta kalabilmek için aklınıza gelen her şeyi yapın.

Rust, Hayatta kalabilmek için avlanın, su kaynakları bulun ve soğuktan korunmak adına barınak inşa edin, kıyafetler bulun. Ateş yakın ve ısının. Evinizin dışındaki tehlikelere karşı her zaman tetikte olun. Beslenebilmek için avlanın, hayvanların izini sürün ve onları et için öldürün. Kendinizi diğer oyunculardan koruyun ve daha fazla yemek için onları da öldürün! Güvenebileceğiniz oyuncular ile birlikte ittifak kurun ve kendinize büyük bir kasaba inşa edin.

Tavsiye Oyun: The Frost   
Asgari Sistem Gereksinimleri
 İşletim Sistemi:  Windows 7/8/10 64 BİT
  İşlemci:  Intel Core i7-3770 / AMD FX-9590 ve daha üstü
  Bellek:  8 GB RAM ve daha fazlası
  Ekran Kartı:  GTX 670 2GB / AMD R9 280 ve daha üstü
  Sabit Disk: 10 GB kullanılabilir alan gerekiyor
Fragman

Rust Torrent İndir

Yazar Hakkında

unknown

Sitenin kurucusu ve tek içerik ekleyicisi. Oyun macerasına 2005 yılında, Atari ile başladı. 2006-2007 yıllarında bilgisayar ile tanıştı ve müptelası oldu, hâlâ usanmadan bilgisayar ile yaşamaktadır.

Full Torrent Oyun İndir