"target="_blank"

Ryse: Son of Rome Torrent İndir

 

Ryse: Son of Rome Torrent İndir

Ryse: Son of Rome, Ailenin barbar haydutlar tarafından öldürüldüğüne tanık olan genç bir Romalı asker olan Marius Titus’un hikayesini anlatıyor; daha sonra intikam almak için Romalı Ordusu ile Britannia’ya gidiyor ve Ryse: Son of Rome evreninde intikamını almak için mücadele ediyor. Herkese iyi eğlenceler dileriz…

Ryse: son of Rome, Crysis serisinden tanıdığımız Crytek tarafından geliştirilen ve Microsoft Studios tarafından yayınlanan; üçüncü şahıs bakış açısı ile oynanan Aksiyon-Macera ve hack and slash türünde bir video oyunudur. 22 Kasım 2013’te Xbox One için bir “launch – tanıtım – başlangıç” başlığı olarak piyasaya sürüldü. 10 Ekim 2014’te Microsoft Windows platformu için Crytek ve Deep Silver tarafından piyasaya sürüldü. Sitemizden memnun kaldıysanız tekrardan bekleriz!

Antik Roma’nın alternatif bir versiyonunda yer alan Ryse, Roma Lejyonunun liderlerinden biri haline gelen Romalı “centurion” Marius Titus’un hayatını takip ediyor. Oyun düşmanların etrafında dönüp kılıç ile saldırmak ve kalkan ile onları sersemletmek etrafında döner. İnfaz sekansları hızlı zamanda oyunculara sunulmaktadır. Oyun, oyuncuların dinamik olarak değişen haritalardaki düşman dalgalarına karşı savaşmalarını sağlayan kooperatif bir çok oyunculu moda sahiptir.

Oyunun gelişimi 2006 yılında başladı. İlk başta birinci şahıs gözünden oynanan ve yalnızca Xbox 360 için çıkış yapacak bir oyundu. Bununla birlikte, ekip daha sonra üç yeni prototip yaptı ve Kinect’in azalmış bir role sahip olduğu üçüncü şahıs bir hack and slash oyunu için yeniden tasarlandı. Oyunun gelişimi başlangıçta Crytek’in Budapeşte stüdyosu tarafından ele alındı, ancak daha sonra Almanya’nın Frankfurt’taki Crytek’in merkezine transfer edildi. Oyunun Muharebesi, bir oyuncunun bir düşmanı birkaç sınırlamayla yenerek başka bir düşmana karşı savaşmaya devam etme kabiliyetine atıfta bulunan “akıcılığı” vurgular. Keyifli oyunlar dileriz…


Görüntüler
Asgari Sistem Gereksinimleri
  İşletim Sistemi:Windows Vista / Windows 7/ Windows® 8 64 BİT
  İşlemci:Çift çekirdek HyperThreading teknolojisi veya dört çekirdekli işlemci
  Bellek:4 GB RAM
  Ekran Kartı:1 GB VRAM
  Sabit Disk:26 GB kullanılabilir alan
Fragman

 Çıkış Tarihi: 10 Ekim 2014
 Tür: Aksiyon
 Platform: PC
 Sürüm: Codex
 Boyut: 25.9 GB
 İndirme Seçenekleri: Torrent

Yazar Hakkında

unknown

Sitenin kurucusu ve tek içerik ekleyicisi. Oyun macerasına 2005 yılında, Atari ile başladı. 2006-2007 yıllarında bilgisayar ile tanıştı ve müptelası oldu, hâlâ usanmadan bilgisayar ile yaşamaktadır.

Full Torrent Oyun İndir