"target="_blank"

Sekiro Shadows Die Twice

 


Sekiro Shadows Die Twice, FromSoftware tarafından geliştirilen ve Activision tarafından yayınlanan aksiyon-macera türünde bir video oyunudur. Oyun, üçüncü şahıs perspektifinden oynanmaktadır. Bloodborne ve Dark Souls serilerinin geliştirici şirketi tarafından üretildiği için oyunculara zor bir oyun deneyimi sunmaktadır. Keyifli oyunlar…

Sekiro Shadows Die Twice Torrent indir

Oyun, 22 Mart 2019’da Microsoft Windows, PlayStation 4 ve Xbox One için dünya çapında piyasaya sürüldü. Oyun, kendisine saldıran ve efendisini kaçıran bir samuray klanından intikam almaya çalışan; Wolf olarak bilinen ve Sengoku döneminde yaşayan bir “shinobi”‘yi oyuncu kontrolüne verir. Oyun, FromSoftware tarafından yapılan bir diğer oyun olan Dark Souls serisindeki oyunlarla karşılaştırıldığında genellikle eleştirmenlerden iyi yorumlar aldı. Yayımlanmasından sonraki on gün içinde, oyun dünya çapında iki milyondan fazla kopya sattı. Eğer sitemizden memnun kalırsanız tekrardan sitemize bekleriz! 

Sekiro: Shadows Die Twice, üçüncü şahıs bakış açısıyla oynanan bir aksiyon-macera oyunudur. FromSoftware şirketinin Dark Souls serisine kıyasla, oyun daha az rol yapma unsuru içermek ile birlikte; karakter yaratma eksikliği ve çeşitli istatistiklerin seviyesini yükseltmenin yanı sıra çok oyunculu unsur içermiyor. Oyun bununla birlikte, donanım yükseltme, yetenek ağacı ve sınırlı yetenek özelleştirmesi içerir.

Oyunda saldırarak düşmanın sağlığını yontmak yerine, savaş sırasında katana ile düşmanın etrafında dönerek savaşı eşitlemek ve düşmana karşı iyi bir konum almayı gerektirir; ve en sonunda, iyi bir pozisyon doğduğunda düşmanınızı tek bir hamle ile öldürürsünüz. Oyun aynı zamanda gizlilik unsurlarına da sahiptir ve oyuncuların tespit edilmeden düşmanların menziline girdikleri taktirde onları kolayca ortadan kaldırmasına izin verir. Bu açıdan oyun birçok yeni mekaniği içerisinde barındırıyor. Ek olarak, oyuncunun karakteri dövüş ve keşiflere yardımcı olmak için çeşitli kanca kullanım kabiliyetine sahiptir. Eğer oyuncunun karakteri ölürse, eğer oyuncular yeteri kadar diriltme puanına sahipse, alışagelmiş belirli kayıt noktalarında tekrardan canlanmaları yerine, öldükleri yerde direkt olarak oyuna başlayabilirler. Diriltme puanı zamanla ve düşmanları öldürerek birikir. Herkese iyi eğlenceler dileriz…

Tavsiye Oyun: Assassin’s Creed Syndicate


Görüntüler

Asgari Sistem Gereksinimleri
 İşletim SistemiWindows 7 64-bit | Windows 8 64-bit | Windows 10 64-bit
 İşlemciIntel Core i3-2100 | AMD FX-6300
 Bellek4 GB RAM
 Ekran KartıNVIDIA GeForce GTX 760 | AMD Radeon HD 7950
 Sabit Disk25 GB kullanılabilir alan

Fragman


 Çıkış Tarihi: 22 Mart 2019
 Tür: Macera
 Platform: PC
 Sürüm: Codex
 Boyut: 14 GB
 İndirme Seçenekleri: Torrent

Yazar Hakkında

unknown

Sitenin kurucusu ve tek içerik ekleyicisi. Oyun macerasına 2005 yılında, Atari ile başladı. 2006-2007 yıllarında bilgisayar ile tanıştı ve müptelası oldu, hâlâ usanmadan bilgisayar ile yaşamaktadır.

Full Torrent Oyun İndir