"target="_blank"

Serious Sam 2 Torrent İndir

 


Serious Sam 2 Torrent İndir

Serious Sam 2,Birinci şahıs gözünden oynanan, Serious Sam serisinin, en beğenilen ve 2. oyunudur. Tatlı grafiklere sahip, evreninde bolca gizli mühimmat, cephane bulunan, aksiyon, bilim kurgu ve fps oyunudur. Birinci şahıs perspektifinden oynanır. 11 Ekim 2005 tarihinde bilgisayar için çıkışını gerçekleştirmiştir. Serious Sam 2’de canavarlara karşı, Dünya’yı savunun. İnsan ırkını, dünyada yaşatmaya devam edin! Herkese iyi eğlenceler dileriz…

Serious Sam 2, Vahşi ve güçlü düşmanlarınıza karşı, spesifik silahlarınız ile onları alt edin. Ormanlarda, bataklıklarda, fütüristik şehirlerde, canavarların askerleri ile savaşın. Her canavarın spesifik özelliği bulunduğundan, daha önce karşılaşmadığınız canavarlara karşı temkinli olun. Nostalji yaşamak isteyenler için, birebir. Bu oyundan grafik ve oynanış açısından daha gelişmiş bir sürümü olan Serious Sam 3: BFE’yi sitemizden indirebilirsiniz

Oyunun neredeyse tamamı onlarca düşmanı aynı anda öldürmeye çalışan bir oyuncudan oluşuyor. Düşmanların seviyesi farklıdır ve oyuncu tarafından öldürülmesi genel olarak basittir. Oyunun öyküsü, oyuncunun bölümden bölüme nasıl geçtiğini gösteren yolları ortaya koyar. Bu, hikayenin sadece oyuncuyu bir yerden bir yere taşıyabilmesi için, oyunun mümkün olduğu kadar çok düşmanı öldürmek için var olduğu serideki önceki oyunlardan sonra önemli bir değişiklik. Bu oyun hikayeyi daha belirgin bir şekilde ortaya koyuyor, ancak yine de mümkün olduğu kadar çok düşmanı öldürmeye odaklanmayı sürdürüyor. Hikaye, oyun boyunca serpiştirilmiş, özellikle her Gezegenin başında ve sonunda kesilen sahneler kullanılarak geliştirilmiştir.

Oyuncu, belirli bir can kaybetme hakkı ile başlar ve öldüğünde ise  en son kaydedilen kontrol noktasından hemen sonra yeniden doğar. Diğer oyunlarda (atlama bulmacaları gibi) sıkça rastlanan daha karmaşık oyun mekanizmaları nadirdir ve karşılaşıldığında oldukça basittirler; genellikle, kapıları açmak veya bir sonraki seviyeye geçmek için oyuncunun anahtarları / nesneleri bulmasını gerektirir. Oyundaki, oyuncu kontrollü araçlar (asılı bisikletler gibi) nesneler seriye tanıtıldı. Keyifli oyunlar!


Görüntüler
Asgari Sistem Gereksinimleri
 İşletim Sistemi:Windows XP
  İşlemci:1.5 GHz Athlon XP / Pentium M / 2 Ghz Pentium 4
  Bellek:256 MB RAM
  Ekran Kartı:GeForceFX 5200 / 5700 serisi, ATI Radeon 8500
  Sabit Disk:3 GB boş alan
Fragman

 Çıkış Tarihi: 11 Ekim 2005
 Tür: FPS
 Platform: PC
 Sürüm: Reloaded
 Boyut: 2.58 GB
 İndirme Seçenekleri: Torrent

Yazar Hakkında

unknown

Sitenin kurucusu ve tek içerik ekleyicisi. Oyun macerasına 2005 yılında, Atari ile başladı. 2006-2007 yıllarında bilgisayar ile tanıştı ve müptelası oldu, hâlâ usanmadan bilgisayar ile yaşamaktadır.

Full Torrent Oyun İndir