"target="_blank"

Shadow of the Tomb Raider Torrent İndir

 


Shadow of the Tomb Raider, Crystal Dynamics ile Eidos Montréal tarafından geliştirilen ve Square Enix tarafından yayınlanan aksiyon-macera türünde bir video oyunudur. Üçüncü şahıs perspektifinden oynanır. 2015 yılında çıkış yapmış Rise of the Tomb Raider oyununun anlatısına devam ediyor ve Tomb Raider serisinin on ikinci ana oyunudur. Oyun 14 Eylül 2018 tarihinde Microsoft Windows, PlayStation 4 ve Xbox One için dünya çapında piyasaya sürüldü. Linux ve macOS sürümleri 2019 yılında çıkış yaptı. Tadını çıkartın! 

Shadow of the Tomb Raider, Lara Croft olarak dünyayı Maya kıyametinden kurtarın. Onun kaderinde “Tomb Raider – Mezar Yağmacısı” olmak var. Lara Croft’un bir Tomb Raider olmasına tanıklık edeceksiniz. Ormanlık ortamlarda usta olmalı ve düşmanlarınıza karşı hayatta kalmalı, onları yok etmelisiniz. Ormanla bir olun. Düşmanlarınıza karşı daha az silahınız var ve sayıca daha azsınız. Bundan dolayı ormanın her yerini kendi avantajınıza çevirmeli ve onu güzel kullanmalısınız. Bu sayede düşmanlarınızı avlayabilirsiniz. Aksi taktirde onlarla baş etmek, savaşmak ve mücadele etmek imkansız hale gelebilir. Bir Jaguar gibi aniden saldırın ve ortadan kaybolun. Çamurları kamuflaj olarak kullanın. Ve bu hamleleriniz ile düşmanlarınızı korkutun!

Oyunun geliştirme aşaması 2015 yılında Rise of the Tomb Raider adlı oyunun tamamlaması ile başladı. Haziran 2018 tarihine kadar yaklaşık iki buçuk-üç sene geliştirme aşamasındaydı. Shadow of the Tomb Raider, Lara Croft’un 2013 yılında başlamış olan macerasını sonuçlandırmak için geliştirildi. Bu oyunda orman çevre olarak sık sık kullanıldı ve Lara Croft’un kişiliğine daha da inildi. Oyunun ortamı, anlatımı ve ayarları Maya ve Aztec mitolojilerine dayanmaktadır. Oyunda yer alan Paititi halkı ve mimari yapılar, tarihçilere danışılarak oluşturulmuştur. Oyunun oynanış tarzı hem Eidos Montréal şirketinin isteği hem de serinin fanlarının isteği üzerine oluşturuldu. Shadow of the Tomb Raider Lara Croft kökenli üçlemenin son oyunu olarak piyasaya sürüldü. Eleştirmenlerden genel olarak olumlu yorumlar aldı ve “tombs” ve bulmacalara yapılan vurgu nedeni ile övüldü. Buna karşın bazı eleştirmenler bu oyunun oynanış tarzını bayat ve yenilikçi olmayan olarak nitelendirdiler. Herkese keyifli oyunlar dileriz…

Tavsiye Oyun: Hellblade: Senua’s Sacrifice


Görüntüler

Asgari Sistem Gereksinimleri
 İşletim SistemiWindows 7 64 BIT
 İşlemcii3-3220 INTEL
 Bellek8 GB RAM
 Ekran KartıNvidia GTX 660/GTX 1050 or AMD Radeon HD 7770
 Sabit Disk40 GB kullanılabilir alan

Fragman


 Çıkış Tarihi: 14 Eylül 2018
 Tür: Macera
 Platform: PC
 Sürüm: CPY
 Boyut: 35.4 GB
 İndirme Seçenekleri: Torrent

Yazar Hakkında

unknown

Sitenin kurucusu ve tek içerik ekleyicisi. Oyun macerasına 2005 yılında, Atari ile başladı. 2006-2007 yıllarında bilgisayar ile tanıştı ve müptelası oldu, hâlâ usanmadan bilgisayar ile yaşamaktadır.

Full Torrent Oyun İndir