"target="_blank"

ShadowSide Torrent İndir

 

ShadowSide


ShadowSide Torrent İndir

ShadowSide, AdroVGames adlı bağımsız bir firma tarafından geliştirilip, yayınlanmıştır. Birinci şahıs perspektifinden oynanan atmosferik korku, gerilim, macera, keşif ve simülasyon oyunudur. Yalnızca tek oyunculu moda sahiptir. Bir polis memuru olan Alex Carter yıllar boyunca bir kasabanın huzurunu koruma altına alıyor. Kasabayı suçlardan ve soygunlardan koruyarak, huzuru temin ediyor. Yıllar boyu sakin bir yaşam vardı, fakat artık o rutin bozuldu! 18 Ağustos 2018 tarihinde bilgisayar için çıkışını gerçekleştirmiştir. İyi eğlenceler dileriz…

ShadowSide, Bir gün her şey olduğundan daha farklı bir hal almaya başladı. Alex adlı polis memuru bir kaza geçirdi ve bayıldı. Kendisine tanıdık gelmeyen bir yerde uyandı ve ne olduğunu hatırlamaya çalıştı. Dar bir koridordan aşağıya indiğinde aniden kendisine ne olduğunu hatırladı. O bir zamanlar buradaydı. İlk kurbanının kanlarının döküldüğü yerdi burası! Bununla bağlantılı birçok anısı aniden gözünün önünde canlandı. Bu neydi? Yalnızca bir kabus muydu? Yoksa gerçek miydi? Kalkabilecek miydi?


Görüntüler

Asgari Sistem Gereksinimleri
 İşletim SistemiWindows 7/8.1/10 64 BIT
 İşlemciIntel Core i3 / AMD FX 4300
 Bellek4 GB RAM
 Ekran KartıGTX 460 2 Gb/Radeon 6850 2 Gb
 Sabit Disk8 GB kullanılabilir alan

Fragman


 Çıkış Tarihi: 18 Ağustos 2018
 Tür: Macera
 Platform: PC
 Sürüm: Plaza
 Boyut: 6.87 GB
 İndirme Seçenekleri: Torrent

Yazar Hakkında

unknown

Sitenin kurucusu ve tek içerik ekleyicisi. Oyun macerasına 2005 yılında, Atari ile başladı. 2006-2007 yıllarında bilgisayar ile tanıştı ve müptelası oldu, hâlâ usanmadan bilgisayar ile yaşamaktadır.

Full Torrent Oyun İndir